d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1292293294295296532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 9 2016 03:35am
Quote (josheide @ Dec 8 2016 11:27pm)
tfw no gf

eleggel kill me feel.


alljatok sorba Seneevel, egy golyo, ket mizeria
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 9 2016 03:42am
Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 9 2016 10:35am)
alljatok sorba Seneevel, egy golyo, ket mizeria


:(
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 9 2016 04:11am
Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 9 2016 10:35am)
alljatok sorba Seneevel, egy golyo, ket mizeria


Következö hunsub talalkozo lehetne egy tömeges öngyilkossag. Barcrafthoz mit szoltok?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 9 2016 04:45am
Quote (Karan2_Returned @ 9 Dec 2016 11:11)
Következö hunsub talalkozo lehetne egy tömeges öngyilkossag. Barcrafthoz mit szoltok?


Én szeretnem magammal vinni Orbánt.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 9 2016 06:54am
Quote (josheide @ Dec 8 2016 11:27pm)
tfw no gf

eleggel kill me feel.


várlak szeretettel a szar az élet topicba
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 18 2016 08:52am
Ezt írta Ő:

Sajnálom hogy nem tudunk találkozni a héten, mert jövő héten én leszek délutános….
És azt is hogy elfogyott a türelmem….
Nagyon sajnálom Balázs de én ezt már nem szeretném tovább csinálni.
Összefutottam két barátnőmmel akikkel véletlenül pont egyszerre kezdtünk el randizgatni és ők is már kb 2 hónapja „vannak kapcsolatban”. Egy csomó tök jó dolgot meséltek. Tök szerelmesek vagy lealábbis a kezdeti rózsaszín ködben vannak és remegve várják az ünnepeket mert ez lesz az első közös kraácsonyuk és semmilyen kétség nem merül fel bennük.
Nekem irtó irtó rosszul esik hogy ehez képest mi sehol sem vagyunk még egy nyamvadt találkozót sem tudunk összehozni, sőt az elején nagyon rossz irányba is indultunk el.Éreztem hogy valami hiányzik nekem nagyon és most jöttem rá hogy „kettőnkben” ezek az alap dolgok nincsenek meg. Elfogadom hogy zűrös az életed és nem is haragszom rád ezért, de legyszi te is fogadd el hogy ez nekem mennyire rosszul esik, és ezért szeretném elengedni….
Azt hiszem mindketten megérdemeljük a lehetőséget egy normális kapcsolatra ahol fontosnak érezhetjük magunkat és nem vagyunk tele kétségekkel.

Erre én:

Elfogadom, természetesen

és őszintén remélem, hogy találsz valakit akivel boldog lehetsz, mert megérdemled

Erre Ő:

nah ez gyorsan ment, elfogadta... mondtam én hogy egy pillanatig sem voltam fontos neki, csak egy voltam a sok közül...


A lényeg, tök mindegy, hogy csinálod, ha szakítasz a végén mindenképpen Te leszel a szemétdisznó
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 18 2016 08:54am
Quote (Fej @ Dec 18 2016 03:52pm)
Ezt írta Ő:

Sajnálom hogy nem tudunk találkozni a héten, mert jövő héten én leszek délutános….
És azt is hogy elfogyott a türelmem….
Nagyon sajnálom Balázs de én ezt már nem szeretném tovább csinálni.
Összefutottam két barátnőmmel akikkel véletlenül pont egyszerre kezdtünk el randizgatni és ők is már kb 2 hónapja „vannak kapcsolatban”. Egy csomó tök jó dolgot meséltek. Tök szerelmesek vagy lealábbis a kezdeti rózsaszín ködben vannak és remegve várják az ünnepeket mert ez lesz az első közös kraácsonyuk és semmilyen kétség nem merül fel bennük.
Nekem irtó irtó rosszul esik hogy ehez képest mi sehol sem vagyunk még egy nyamvadt találkozót sem tudunk összehozni, sőt az elején nagyon rossz irányba is indultunk el.Éreztem hogy valami hiányzik nekem nagyon és most jöttem rá hogy „kettőnkben” ezek az alap dolgok nincsenek meg. Elfogadom hogy zűrös az életed és nem is haragszom rád ezért, de legyszi te is fogadd el hogy ez nekem mennyire rosszul esik, és ezért szeretném elengedni….
Azt hiszem mindketten megérdemeljük a lehetőséget egy normális kapcsolatra ahol fontosnak érezhetjük magunkat és nem vagyunk tele kétségekkel.

Erre én:

Elfogadom, természetesen

és őszintén remélem, hogy találsz valakit akivel boldog lehetsz, mert megérdemled

Erre Ő:

nah ez gyorsan ment, elfogadta... mondtam én hogy egy pillanatig sem voltam fontos neki, csak egy voltam a sok közül...


A lényeg, tök mindegy, hogy csinálod, ha szakítasz a végén mindenképpen Te leszel a szemétdisznó


Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 18 2016 09:17am
Quote (Fej @ 18 Dec 2016 16:52)
Ezt írta Ő:

Sajnálom hogy nem tudunk találkozni a héten, mert jövő héten én leszek délutános….
És azt is hogy elfogyott a türelmem….
Nagyon sajnálom Balázs de én ezt már nem szeretném tovább csinálni.
Összefutottam két barátnőmmel akikkel véletlenül pont egyszerre kezdtünk el randizgatni és ők is már kb 2 hónapja „vannak kapcsolatban”. Egy csomó tök jó dolgot meséltek. Tök szerelmesek vagy lealábbis a kezdeti rózsaszín ködben vannak és remegve várják az ünnepeket mert ez lesz az első közös kraácsonyuk és semmilyen kétség nem merül fel bennük.
Nekem irtó irtó rosszul esik hogy ehez képest mi sehol sem vagyunk még egy nyamvadt találkozót sem tudunk összehozni, sőt az elején nagyon rossz irányba is indultunk el.Éreztem hogy valami hiányzik nekem nagyon és most jöttem rá hogy „kettőnkben” ezek az alap dolgok nincsenek meg. Elfogadom hogy zűrös az életed és nem is haragszom rád ezért, de legyszi te is fogadd el hogy ez nekem mennyire rosszul esik, és ezért szeretném elengedni….
Azt hiszem mindketten megérdemeljük a lehetőséget egy normális kapcsolatra ahol fontosnak érezhetjük magunkat és nem vagyunk tele kétségekkel.

Erre én:

Elfogadom, természetesen

és őszintén remélem, hogy találsz valakit akivel boldog lehetsz, mert megérdemled

Erre Ő:

nah ez gyorsan ment, elfogadta... mondtam én hogy egy pillanatig sem voltam fontos neki, csak egy voltam a sok közül...


A lényeg, tök mindegy, hogy csinálod, ha szakítasz a végén mindenképpen Te leszel a szemétdisznó


kibaszott nok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 18 2016 09:24am
Quote (Fej @ Dec 18 2016 03:52pm)
Ezt írta Ő:

Sajnálom hogy nem tudunk találkozni a héten, mert jövő héten én leszek délutános….
És azt is hogy elfogyott a türelmem….
Nagyon sajnálom Balázs de én ezt már nem szeretném tovább csinálni.
Összefutottam két barátnőmmel akikkel véletlenül pont egyszerre kezdtünk el randizgatni és ők is már kb 2 hónapja „vannak kapcsolatban”. Egy csomó tök jó dolgot meséltek. Tök szerelmesek vagy lealábbis a kezdeti rózsaszín ködben vannak és remegve várják az ünnepeket mert ez lesz az első közös kraácsonyuk és semmilyen kétség nem merül fel bennük.
Nekem irtó irtó rosszul esik hogy ehez képest mi sehol sem vagyunk még egy nyamvadt találkozót sem tudunk összehozni, sőt az elején nagyon rossz irányba is indultunk el.Éreztem hogy valami hiányzik nekem nagyon és most jöttem rá hogy „kettőnkben” ezek az alap dolgok nincsenek meg. Elfogadom hogy zűrös az életed és nem is haragszom rád ezért, de legyszi te is fogadd el hogy ez nekem mennyire rosszul esik, és ezért szeretném elengedni….
Azt hiszem mindketten megérdemeljük a lehetőséget egy normális kapcsolatra ahol fontosnak érezhetjük magunkat és nem vagyunk tele kétségekkel.

Erre én:

Elfogadom, természetesen

és őszintén remélem, hogy találsz valakit akivel boldog lehetsz, mert megérdemled

Erre Ő:

nah ez gyorsan ment, elfogadta... mondtam én hogy egy pillanatig sem voltam fontos neki, csak egy voltam a sok közül...


A lényeg, tök mindegy, hogy csinálod, ha szakítasz a végén mindenképpen Te leszel a szemétdisznó



*ehhez

Amugy az erre ő eleg wtf, szakit veled es meg sajnaltatja magat h milyen konnyen ment? Inkabb oruljon hogy igaza volt
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 18 2016 10:30am
Quote (anyd @ 18 Dec 2016 16:24)
*ehhez

Amugy az erre ő eleg wtf, szakit veled es meg sajnaltatja magat h milyen konnyen ment? Inkabb oruljon hogy igaza volt


Go Back To Magyar Topic List
Prev1292293294295296532Next
Add Reply New Topic New Poll