Quote (Saenchai @ 24 Dec 2012 13:51)
kurvára idegesít a Sopranosban, hogy elindítanak 5 millió mellékszálat, foglalkoznak vele 1 rész erejéig, aztán el van felejtve, nincs következménye, nem hozzák fel egymásnak később, stb.
Hanyadiknal jarsz?
SPOILER
Engem az idegesitett, mikor Dr. Melfi-t megeroszakoltak, es lezarult azzal,hogy megsem mondjz el Tony-nak.