d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev12922932942952961141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Dec 21 2012 02:45pm
Quote (RRC @ 20 Dec 2012 15:49)
http://3.ii.gl/lqxH-N.png


sokat szerepel a sorozatban?
mert akkor ezt is nézni fogom
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 21 2012 02:45pm
Quote (dihep @ 21 Dec 2012 22:45)
sokat szerepel a sorozatban?
mert akkor ezt is nézni fogom


igen
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Dec 22 2012 05:35am
http://www.imdb.com/title/tt1285482/

igaz minisorozat, igaz nem mai darab. de nagyonjó :D
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Dec 22 2012 05:43am
Quote (dihep @ 21 Dec 2012 21:45)
sokat szerepel a sorozatban?
mert akkor ezt is nézni fogom


es cicit is mutat :D
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Dec 22 2012 07:50am
Quote (kusziyoker @ 22 Dec 2012 13:43)
es cicit is mutat :D


ne spoilerezz!
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 24 2012 05:05am
tetszik ez a spartacus

szetszteroidozott szineszek, sok szex, akcio, latvanyos jelenetek
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 24 2012 05:50am
kezd beindulni a The Shield.
nagyon jó.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 24 2012 06:51am
kurvára idegesít a Sopranosban, hogy elindítanak 5 millió mellékszálat, foglalkoznak vele 1 rész erejéig, aztán el van felejtve, nincs következménye, nem hozzák fel egymásnak később, stb.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 24 2012 07:03am
Quote (Saenchai @ 24 Dec 2012 13:51)
kurvára idegesít a Sopranosban, hogy elindítanak 5 millió mellékszálat, foglalkoznak vele 1 rész erejéig, aztán el van felejtve, nincs következménye, nem hozzák fel egymásnak később, stb.


Hanyadiknal jarsz?

SPOILER
Engem az idegesitett, mikor Dr. Melfi-t megeroszakoltak, es lezarult azzal,hogy megsem mondjz el Tony-nak.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 24 2012 07:12am
Quote (Ghostmasterq @ Dec 24 2012 03:03pm)
Hanyadiknal jarsz?

SPOILER
Engem az idegesitett, mikor Dr. Melfi-t megeroszakoltak, es lezarult azzal,hogy megsem mondjz el Tony-nak.


4. évad utolsó rész


de pl. az oroszos csókás mellékszál is kurvára idegesít, már eltelt 1 egész évad, és azóta sem foglalkoztak vele, pedig Tony kurvára rá volt parázva a dologra
Go Back To Magyar Topic List
Prev12922932942952961141Next
Add Reply New Topic New Poll