Quote (bajcli @ Apr 18 2012 09:53pm)
amúgy szerintem is ilyen több-null, csak eszembe jutott, milyen vicces lenne, ha ezután továbbmenne a chelsea
főleg, hogy a kommentátor már így is durrogott, hogy FÚ EZ AZTÁN MEKKORA BRAVÚR (hazai pályán 1-0-ra nyerni.)
Amúgy néztem én is, hogy "di matteo hatalmas eredmény küszöbén...Villas boas elgondolkodhat ezen a hatalmas isteni csodatételen
én meg igy wtf, végig védekeztek 90 percet+bemakkoltak egy gólt+örült szerencsével nem kaptak vagy 3at