d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1292293294295296382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 18 2012 02:50pm
Quote (bajcli @ Apr 18 2012 09:42pm)
meg a camp nou-i 0-0 után még fél évig :D


pöpö :D
A visszavágó meglepően sima lesz, bízd ide.(kettős emberelőnyben és 3 kamutizivel ofc)

This post was edited by Vismajor on Apr 18 2012 02:51pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 18 2012 02:53pm
Quote (Vismajor @ 18 Apr 2012 22:50)
pöpö :D
A visszavágó meglepően sima lesz, bízd ide.(kettős emberelőnyben és 3 kamutizivel ofc)


amúgy szerintem is ilyen több-null, csak eszembe jutott, milyen vicces lenne, ha ezután továbbmenne a chelsea

főleg, hogy a kommentátor már így is durrogott, hogy FÚ EZ AZTÁN MEKKORA BRAVÚR (hazai pályán 1-0-ra nyerni.)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 18 2012 02:55pm
Quote (bajcli @ Apr 18 2012 09:53pm)
amúgy szerintem is ilyen több-null, csak eszembe jutott, milyen vicces lenne, ha ezután továbbmenne a chelsea

főleg, hogy a kommentátor már így is durrogott, hogy FÚ EZ AZTÁN MEKKORA BRAVÚR (hazai pályán 1-0-ra nyerni.)


Amúgy néztem én is, hogy "di matteo hatalmas eredmény küszöbén...Villas boas elgondolkodhat ezen a hatalmas isteni csodatételen
én meg igy wtf, végig védekeztek 90 percet+bemakkoltak egy gólt+örült szerencsével nem kaptak vagy 3at
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 19 2012 12:58am
Quote (Vismajor @ 18 Apr 2012 22:55)
Amúgy néztem én is, hogy "di matteo hatalmas eredmény küszöbén...Villas boas elgondolkodhat ezen a hatalmas isteni csodatételen
én meg igy wtf, végig védekeztek 90 percet+bemakkoltak egy gólt+örült szerencsével nem kaptak vagy 3at


Szerintem is sima lesz a visszavágó , csak akkor lesz szarban a barca , ha véletlenül bemakkol egy gólt a cselzi
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 19 2012 01:13am
Quote (lacoking @ Apr 19 2012 07:58am)
Szerintem is sima lesz a visszavágó , csak akkor lesz szarban a barca , ha véletlenül bemakkol egy gólt a cselzi


jah, de nem fog ^^
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 19 2012 02:40am
Nem tudom min megy a hurr durr, elég várható volt hogy a chelsea bunkerfocit fog játszani 90 percig... Ezt játszották 3 éve is, most is, meg ezután is. Remélem egyet megint bevágnak a barcának idegenben, és akkor hurr durr herp derp derp herp lesz és hogy mekkora csicska a chelsea. :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 21 2012 03:37pm
Szarul és fantáziátlanul játszott a csapat, egyszerűen nem volt beinduló ember, ha volt is, pontatlan volt a labda... Megérdemelt volt a real győzelem, végre szívből küzdettek, rúgdosódás és hiszti nélkül(mondjuk lehet, mert nyertek...) a bajnokság már februárban a barca idegenbeli meccsein elment, nem sajnálom, a blben kéne elégségre hozni ezt az évadot is. Nem nyerhetünk mindig és mindenhol, de a chelsea elleni és ez a meccs remélem kimerítette az impotens támadás és szétszórt védekezés százalékait, és a kékek elleni visszavágón majd a bl döntőn az igazi formákat nyújták a srácok, és megmutatják, ők a világ legjobbjai. És még be se basztam, szar nap volt.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 24 2012 02:15pm
hát csak nem tizit kapott a barca otthon?
meglepő mint Pepe ha lapot kap :lol:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 24 2012 02:37pm
Inkább nem is mondok semmit :D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 24 2012 02:38pm
még nem örültem így hogy ezrest buktam a tippmixen :lol:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1292293294295296382Next
Add Reply New Topic New Poll