d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1292293294295296397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 17 2011 03:02pm
Quote (jarabekg @ 17 Apr 2011 21:59)
nem járna a pofám


név: jarabekg

nem járna a pofám
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Apr 18 2011 01:52am
Egy negyven kilós veréb ül a faágon, mikor látja ám, hogy egy tehén nagy recsegés közepette mászik fel a fára. A tehén letelepszik a veréb mellé.

- Te meg mit csinálsz itt? - kérdezi a veréb.
- Jöttem almát enni. - hangzik a felelet.
- Az nem zavar, hogy ez itt egy fenyőfa?
- Van nálam alma.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 18 2011 02:21am
Miért nem érzik Jézus zizit?
Mert lyukas a tenyere.

Van szeme de nem lát, van lába de nem járkál, van szárnya de nem repül és van csőre de nem csípkod. Na mi az?

Döglött papagály.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 18 2011 05:21am
Quote (Psyclon @ 18 Apr 2011 10:21)
Miért nem érzik Jézus zizit?
Mert lyukas a tenyere.

Van szeme de nem lát, van lába de nem járkál, van szárnya de nem repül és van csőre de nem csípkod. Na mi az?

Döglött papagály.


Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 18 2011 05:43am
Quote (Psyclon @ 18 Apr 2011 09:21)
Miért nem érzik Jézus zizit?
Mert lyukas a tenyere.

Van szeme de nem lát, van lába de nem járkál, van szárnya de nem repül és van csőre de nem csípkod. Na mi az?

Döglött papagály.


Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 18 2011 05:52am
Quote (Psyclon @ Apr 18 2011 08:21am)
Miért nem érzik Jézus zizit?
Mert lyukas a tenyere.

Van szeme de nem lát, van lába de nem járkál, van szárnya de nem repül és van csőre de nem csípkod. Na mi az?

Döglött papagály.


papagály
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 18 2011 05:52am
amúgy ax a érzik eszik lenne csak t9 ownolt.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Apr 18 2011 05:58am
Quote (Psyclon @ 18 Apr 2011 13:52)
amúgy ax a érzik eszik lenne csak t9 ownolt.


papagály.
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Apr 18 2011 06:25am
miért nem megy le pistike a játszótérre focizni a vele egykorú kisfiúkkal?
mert halva született.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 23 2011 06:23am
Tyúk fut a kakas elől, és közben gondolkodik.
"Ha megállok, könnyűvérűnek hisz. Ha nem, frigidnek. Inkább csak véletlenül elesek..."
Go Back To Magyar Topic List
Prev1292293294295296397Next
Add Reply New Topic New Poll