☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev
1
292
293
294
295
296
397
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 191243
Replies: 3964
Track Topic
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#2931
Apr 17 2011 03:02pm
Quote (jarabekg @ 17 Apr 2011 21:59)
nem járna a pofám
név: jarabekg
nem járna a pofám
kriza
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold
:
457.00
#2932
Apr 18 2011 01:52am
Egy negyven kilós veréb ül a faágon, mikor látja ám, hogy egy tehén nagy recsegés közepette mászik fel a fára. A tehén letelepszik a veréb mellé.
- Te meg mit csinálsz itt? - kérdezi a veréb.
- Jöttem almát enni. - hangzik a felelet.
- Az nem zavar, hogy ez itt egy fenyőfa?
- Van nálam alma.
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#2933
Apr 18 2011 02:21am
Miért nem érzik Jézus zizit?
Mert lyukas a tenyere.
Van szeme de nem lát, van lába de nem járkál, van szárnya de nem repül és van csőre de nem csípkod. Na mi az?
Döglött papagály.
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#2934
Apr 18 2011 05:21am
Quote (Psyclon @ 18 Apr 2011 10:21)
Miért nem érzik Jézus zizit?
Mert lyukas a tenyere.
Van szeme de nem lát, van lába de nem járkál, van szárnya de nem repül és van csőre de nem csípkod. Na mi az?
Döglött papagály.
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#2935
Apr 18 2011 05:43am
Quote (Psyclon @ 18 Apr 2011 09:21)
Miért nem érzik Jézus zizit?
Mert lyukas a tenyere.
Van szeme de nem lát, van lába de nem járkál, van szárnya de nem repül és van csőre de nem csípkod. Na mi az?
Döglött papagály.
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#2936
Apr 18 2011 05:52am
Quote (Psyclon @ Apr 18 2011 08:21am)
Miért nem érzik Jézus zizit?
Mert lyukas a tenyere.
Van szeme de nem lát, van lába de nem járkál, van szárnya de nem repül és van csőre de nem csípkod. Na mi az?
Döglött papagály.
papagály
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#2937
Apr 18 2011 05:52am
amúgy ax a érzik eszik lenne csak t9 ownolt.
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#2938
Apr 18 2011 05:58am
Quote (Psyclon @ 18 Apr 2011 13:52)
amúgy ax a érzik eszik lenne csak t9 ownolt.
papagály.
amrzeh
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold
:
1.69
#2939
Apr 18 2011 06:25am
miért nem megy le pistike a játszótérre focizni a vele egykorú kisfiúkkal?
mert halva született.
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#2940
Apr 23 2011 06:23am
Tyúk fut a kakas elől, és közben gondolkodik.
"Ha megállok, könnyűvérűnek hisz. Ha nem, frigidnek. Inkább csak véletlenül elesek..."
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
292
293
294
295
296
397
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact