Quote (BOSCH_CEO @ 4 Aug 2015 16:10)
nem dobnak ki mostansag jo kompetetiv jatekot :S
hát meg amúgy az a baj a legtöbb rtssel amiért nem igazán lesznek kompetitiv játékok, hogy nem elég letisztult a gameplay szerintem ahhoz ami egy jó kompetitiv gémhez kell.
ettől még lehet jó egy gém ofc
This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 4 2015 08:25am