d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1291292293294295382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 17 2012 02:35pm
Cronaldonak ellopták cipőit Münchenben és még a bíró is szétszopatja :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 18 2012 11:33am
Kezdődjön már.
nst beharangozó:
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2012/04/18/A_Chelsea-nek_csak_felnie_kell/


This post was edited by Vismajor on Apr 18 2012 11:33am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 18 2012 12:38pm
Mindjártmindjárt!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 18 2012 01:33pm
És pont ez a majom -.-''
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 18 2012 01:46pm
DROGBA TE FÉLISTEN!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 18 2012 02:38pm
faszom bele hogy nem bírt még egy sárgát adni
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 18 2012 02:41pm
faszomért nem lehet berugni azt a krva pöttyöst
mennyire egy szerencsétlenek voltaka srácok omg :( most 1 hétig hallgathatom a nyomorék chelsea drukkereket
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 18 2012 02:42pm
Quote (Vismajor @ 18 Apr 2012 22:41)
faszomért nem lehet berugni azt a krva pöttyöst
mennyire egy szerencsétlenek voltaka  srácok omg :( most 1 hétig hallgathatom a nyomorék chelsea drukkereket


meg a camp nou-i 0-0 után még fél évig :D
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 18 2012 02:47pm
Quote (Vismajor @ 18 Apr 2012 21:41)
faszomért nem lehet berugni azt a krva pöttyöst
mennyire egy szerencsétlenek voltaka  srácok omg :( most 1 hétig hallgathatom a nyomorék chelsea drukkereket


nagyon igazad van. a kapuralövés meg labdabirtoklás aránya is 99%-1% lehetett a barca javára + 10emberrel védekeztek a kékek, de így is csak a kapufa meg a szerencse választotta el a győzelemtől a barcát. de otthon nyerni fogunk!!!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 18 2012 02:49pm
barcelonában majd kibekkelik az egészet a picsába.. kontrából rúgnak 1et ha nagyon muszáj aztán akkor már 3-1 kell legyen a barcának hogy ne legyen hosszabbítás
Go Back To Magyar Topic List
Prev1291292293294295382Next
Add Reply New Topic New Poll