Quote (Vismajor @ 18 Apr 2012 21:41)
faszomért nem lehet berugni azt a krva pöttyöst
mennyire egy szerencsétlenek voltaka srácok omg

most 1 hétig hallgathatom a nyomorék chelsea drukkereket
nagyon igazad van. a kapuralövés meg labdabirtoklás aránya is 99%-1% lehetett a barca javára + 10emberrel védekeztek a kékek, de így is csak a kapufa meg a szerencse választotta el a győzelemtől a barcát. de otthon nyerni fogunk!!!