Quote (kuzdithom @ Apr 14 2011 11:54pm)
mi az, négy lába van, asztal, de nem szék?
Quote (bbaallaaggee @ Apr 14 2011 11:55pm)
fél pók
Quote (bbaallaaggee @ Apr 17 2011 09:48pm)
legalább ne a hetihetesből lopnál poént... lejjebb nemigen van.
nem járna a pofám