d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1291292293294295397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 7 2011 11:12am
- Érdekes, hogy minden amerikai film végén ugyanaz a felirat van.
- A stáblistára gondolsz?
- Nem, Ady Endre.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 8 2011 10:22am
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Apr 12 2011 03:35pm
I was walking down the street and saw a nigger holding a TV. At first is was like "Hey, that looks like mine", but mine is at home, shining my shoes.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Apr 14 2011 04:25pm
Jóska és Pista futnak az erdőben. Jóska egy tisztáshoz ért, Pista pedig a villanyszereléshez.
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Apr 14 2011 04:54pm
mi az, négy lába van, asztal, de nem szék?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Apr 14 2011 04:55pm
Quote (kuzdithom @ 15 Apr 2011 00:54)
mi az, négy lába van, asztal, de nem szék?


fél pók
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 17 2011 02:47pm
Két srác odamegy egy dekoratív lányhoz a hely klubba:
-Szia, mi most jól meg fogunk dugni a wcbe!
-Nem, nem szeretném...
-Sajnálom, de a kétharmad az kétharmad.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Apr 17 2011 02:48pm
Quote (jarabekg @ 17 Apr 2011 22:47)
Két srác odamegy egy dekoratív lányhoz a hely klubba:
-Szia, mi most jól meg fogunk dugni a wcbe!
-Nem, nem szeretném...
-Sajnálom, de a kétharmad az kétharmad.


legalább ne a hetihetesből lopnál poént... lejjebb nemigen van.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 17 2011 02:53pm
Quote (bbaallaaggee @ Apr 17 2011 08:48pm)
legalább ne a hetihetesből lopnál poént... lejjebb nemigen van.

mi a hasonlóság a hegymászóban és a tehénpásztorban?
mind a kettő marhára vigyáz a hegyen
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 17 2011 02:59pm
Quote (kuzdithom @ Apr 14 2011 11:54pm)
mi az, négy lába van, asztal, de nem szék?


Quote (bbaallaaggee @ Apr 14 2011 11:55pm)
fél pók


Quote (bbaallaaggee @ Apr 17 2011 09:48pm)
legalább ne a hetihetesből lopnál poént... lejjebb nemigen van.


nem járna a pofám
Go Back To Magyar Topic List
Prev1291292293294295397Next
Add Reply New Topic New Poll