Quote (TresholdOfUniverse @ Aug 3 2015 01:17pm)
csak aztan ha jol csinalod a dolgodat elo ne leptessenek
sokat kene tagitanod
meg mekkora szar mar amugy elöléptetés mindig több felelősséggel és munkával jár
csak a csúcson lehet faszt verni de vki még ott se tud mert tényleg dolgoznia kell vagy mert már úgy hozzászokik, hogy az válik az életévé, hogy gürcöl
ördögi mókuskerék
szar az egész