Quote (Inakwo @ Apr 5 2012 09:59am)
kicsit tulzás de jot nevettem rajta

http://www.youtube.com/watch?v=wRzHp3dIGxc
annak az edzésnek olyan rossz a minősége, hogy eddig a világon senki nem tudta bizonyítani, hogy barcások
meccseken a reálosok is pont ugyanúgy színészkednek (khm kriszroni khm)
ez nem a barcáról mond véleményt hanem a fociról nagy általánosságban, és a helyzet az, hogy ezt a reálosok akkor húzzák elő, amikor már semmi mást nem tudnak felhozni... szánalom