d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1289290291292293382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 5 2012 02:59am
kicsit tulzás de jot nevettem rajta :D

Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 5 2012 03:04am
Quote (Inakwo @ 5 Apr 2012 10:59)
kicsit tulzás de jot nevettem rajta :D

http://www.youtube.com/watch?v=wRzHp3dIGxc


ne postolj ilyeneket , mert jön vis és megmagyarázza , hogy az most na nem úgy van
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 5 2012 03:08am
Quote (lacoking @ 5 Apr 2012 10:04)
ne postolj ilyeneket , mert jön vis és megmagyarázza , hogy az most na nem úgy van


tudom hogy egy vérbeli barca fan de nem kell ezt tul komolyan venni, mosolyogjon rajta azt kész
amugy elég sok igaz van benne
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 5 2012 03:09am
Quote (Inakwo @ Apr 5 2012 09:59am)
kicsit tulzás de jot nevettem rajta :D

http://www.youtube.com/watch?v=wRzHp3dIGxc


annak az edzésnek olyan rossz a minősége, hogy eddig a világon senki nem tudta bizonyítani, hogy barcások
meccseken a reálosok is pont ugyanúgy színészkednek (khm kriszroni khm)

ez nem a barcáról mond véleményt hanem a fociról nagy általánosságban, és a helyzet az, hogy ezt a reálosok akkor húzzák elő, amikor már semmi mást nem tudnak felhozni... szánalom
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 5 2012 03:10am
Quote (jarabekg @ 5 Apr 2012 10:09)
annak az edzésnek olyan rossz a minősége, hogy eddig a világon senki nem tudta bizonyítani, hogy barcások
meccseken a reálosok is pont ugyanúgy színészkednek (khm kriszroni khm)

ez nem a barcáról mond véleményt hanem a fociról nagy általánosságban, és a helyzet az, hogy ezt a reálosok akkor húzzák elő, amikor már semmi mást nem tudnak felhozni... szánalom


nem kell megmagyarázni
én csak a poén kedvéért postoltam de gondolom te a focihoz is értesz szoval inkább nem szállok vitába
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 5 2012 03:18am
Quote (jarabekg @ 5 Apr 2012 11:09)
annak az edzésnek olyan rossz a minősége, hogy eddig a világon senki nem tudta bizonyítani, hogy barcások
meccseken a reálosok is pont ugyanúgy színészkednek (khm kriszroni khm)

ez nem a barcáról mond véleményt hanem a fociról nagy általánosságban, és a helyzet az, hogy ezt a reálosok akkor húzzák elő, amikor már semmi mást nem tudnak felhozni... szánalom


úgy veszem ki a szavaidból , hogy te is barcás vagy :)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 5 2012 03:19am
Quote (lacoking @ Apr 5 2012 10:18am)
úgy veszem ki a szavaidból , hogy te is barcás vagy :)


i supported barca before it was cool

de rly, én még overmarséknak is szurkoltam
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 5 2012 04:28am
Quote (lacoking @ 5 Apr 2012 08:52)
AZ A BAJ , HOGY MAX A DÖNTŐBE TALÁLKOZNAK :)


Tudom, de véleményem szerint kifogja picsázni a realt a bayern.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 5 2012 04:30am
Quote (jarabekg @ 5 Apr 2012 09:09)
annak az edzésnek olyan rossz a minősége, hogy eddig a világon senki nem tudta bizonyítani, hogy barcások
meccseken a reálosok is pont ugyanúgy színészkednek (khm kriszroni khm)

ez nem a barcáról mond véleményt hanem a fociról nagy általánosságban, és a helyzet az, hogy ezt a reálosok akkor húzzák elő, amikor már semmi mást nem tudnak felhozni... szánalom


Not sure if srs.
Az az edzésvideó egy obv fake, de remélem te sem gondoltad komolyan hogy ezt most kimagyarázod hogy azok bizony nem barcások.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 5 2012 07:23am
Quote (Inakwo @ Apr 5 2012 10:08am)
tudom hogy egy vérbeli barca fan de nem kell ezt tul komolyan venni, mosolyogjon rajta azt kész
amugy elég sok igaz van benne


Meg se nézem az ilyeneket általában, fölösleges, ráadásul minden topcsapatról lehetne csinálni ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1289290291292293382Next
Add Reply New Topic New Poll