d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Est-ce Que Tu Est Charlie? > Mit Gondolsz A Szolasszabadsagrol
Prev1282930313243Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 17 2015 08:43am
Quote (ZaturekManfred @ 17 Jan 2015 15:42)
Felesleges ezt a vonalat tovább vinni, mert te egy oldalt képviselsz és alapból elítéled a másikat, én pedig mindkettőt próbálom elfogadni.

Arra meg igazán semmi szükségem, hogy az agresszív cpt_ghost barátod idegbeteg megnyilvánulásait olvasgassam.

Fogd fel úgy hogy nyertél, ha neked ez ilyen fontos.


:DDDDDDDDD

Erdemes rad idot aldozni.
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Jan 17 2015 08:44am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 17 2015 04:40pm)
nem bírom ezt az ökörséget


De ki kért arra, hogy itt legyél akkor? Miért nem lehet hagyni hogy azok a résztvevők, akiket egy vita érdekel, normálisan tudjanak egymással vitatkozni. Neked be kell jönnöd 10 percenként és beokádni az intoleráns bunkóságaidat, csak mert. Gondolom elvonási tüneted lenne enélkül vagy ilyesmi.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 17 2015 08:44am
Quote (ZaturekManfred @ 17 Jan 2015 15:44)
De ki kért arra, hogy itt legyél akkor? Miért nem lehet hagyni hogy azok a résztvevők, akiket egy vita érdekel, normálisan tudjanak egymással vitatkozni. Neked be kell jönnöd 10 percenként és beokádni az intoleráns bunkóságaidat, csak mert. Gondolom elvonási tüneted lenne enélkül vagy ilyesmi.


téged ki kért arra, hogy rákot okozz több embernek az ignoráns demagóg hülyeségeiddel?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 17 2015 08:45am
lehet bumpolni kéne az extant topicot, hátha valakinek kimaradt
már nincs meg a linkje :c
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Jan 17 2015 08:46am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 17 2015 04:44pm)
téged ki kért arra, hogy rákot okozz több embernek az ignoráns demagóg hülyeségeiddel?


Az a te bajod, ha te ettől ideggörcsöt kapsz, ezért is felesleges olyan topicokat olvasnod, amitől rosszul leszel.

Quote (josheide @ Jan 17 2015 04:43pm)
:DDDDDDDDD

Erdemes rad idot aldozni.


Ez sajnos oda-vissza érvényes, azzal a különbséggel, hogy te elvből többnek hiszed magad, én pedig próbálom elfogadni, hogy mást képviselsz, csak nálam is van némi határ, meddig lehet sértegetni.
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 17 2015 08:49am
Quote (Anarkin @ Jan 17 2015 03:45pm)
lehet bumpolni kéne az extant topicot, hátha valakinek kimaradt
már nincs meg a linkje :c


A sorozat? Témába vág? mert akkor megnézem.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 17 2015 08:52am
Quote (ZaturekManfred @ 17 Jan 2015 15:46)
Az a te bajod, ha te ettől ideggörcsöt kapsz, ezért is felesleges olyan topicokat olvasnod, amitől rosszul leszel.



Ez sajnos oda-vissza érvényes, azzal a különbséggel, hogy te elvből többnek hiszed magad, én pedig próbálom elfogadni, hogy mást képviselsz, csak nálam is van némi határ, meddig lehet sértegetni.


En erveket hozok fel, te meg "nekem volt valami a csaladomban ... valami spiritualis elmeny amirol nem beszelek neked, mert intolerans vagy, de az teljesen megvaltoztatott mindent."

kb. ezzel ossze is foglaltad hogy mi minden rossz a vallasokkal
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 17 2015 08:53am
Quote (iFeelAlone @ 17 Jan 2015 15:49)
A sorozat? Témába vág? mert akkor megnézem.


kevesebb mint egy tucat része van az 1. évadnak és mindenki szerette eddig akivel eddig beszéltem róla, már készül a 2. évad

kicsit úgy indult nekem mintha nyögvenyelős lenne a mystery-szál, de mindent megmagyaráznak épp azelőtt, hogy idegesítő lenne

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71726467&f=129


amúgy nem vallás vs science orientált

This post was edited by Anarkin on Jan 17 2015 08:53am
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Jan 17 2015 08:56am
Quote (josheide @ Jan 17 2015 04:52pm)
En erveket hozok fel, te meg "nekem volt valami a csaladomban ... valami spiritualis elmeny amirol nem beszelek neked, mert intolerans vagy, de az teljesen megvaltoztatott mindent."

kb. ezzel ossze is foglaltad hogy mi minden rossz a vallasokkal


Támadni a másik oldalt nem ugyanaz, mint érvelni.

Neked sajnos ilyen a vitastílusod, rögtön betámadsz egy ellenpéldával, és nem is feltételezed, hogy valami nem csak fekete lehet vagy fehér. Én elfogadom a tudományt, örülök neki, élvezem és használom, azt amit nyújt. Viszont lelki síkon számomra semmit nem tud biztosítani, míg a vallás igen. Gondolom neked ezt nehéz elfogadni meg megérteni, de ettől még nem vagyok szar ember és nem kell lenézni. Meglepődnél amúgy, hogy milyen sok neves tudós, fizikus, orvos hisz valamilyen felsőbb hatalom létezésében, gondolom ők is mind ignoráns demagóg rákkeltő gyökerek.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 17 2015 08:56am
Quote (josheide @ 17 Jan 2015 15:52)
En erveket hozok fel, te meg "nekem volt valami a csaladomban ... valami spiritualis elmeny amirol nem beszelek neked, mert intolerans vagy, de az teljesen megvaltoztatott mindent."

kb. ezzel ossze is foglaltad hogy mi minden rossz a vallasokkal


nekem is ez a bajom most kicsit az utolsó 5-6 oldallal

előtte tök jó tldrek voltak, minden leírta egy kicsit más árnyalatban, hogy mit gondol az utóbbi eseményekről

aztán meg átment ilyen "tulajdonképpen semmi olyat nem mondok ami jelentene is valamit, de azt legalább jó sokszor és magabiztosan"-ba :wacko:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1282930313243Next
Add Reply New Topic New Poll