Quote (josheide @ Jan 17 2015 04:52pm)
En erveket hozok fel, te meg "nekem volt valami a csaladomban ... valami spiritualis elmeny amirol nem beszelek neked, mert intolerans vagy, de az teljesen megvaltoztatott mindent."
kb. ezzel ossze is foglaltad hogy mi minden rossz a vallasokkal
Támadni a másik oldalt nem ugyanaz, mint érvelni.
Neked sajnos ilyen a vitastílusod, rögtön betámadsz egy ellenpéldával, és nem is feltételezed, hogy valami nem csak fekete lehet vagy fehér. Én elfogadom a tudományt, örülök neki, élvezem és használom, azt amit nyújt. Viszont lelki síkon számomra semmit nem tud biztosítani, míg a vallás igen. Gondolom neked ezt nehéz elfogadni meg megérteni, de ettől még nem vagyok szar ember és nem kell lenézni. Meglepődnél amúgy, hogy milyen sok neves tudós, fizikus, orvos hisz valamilyen felsőbb hatalom létezésében, gondolom ők is mind ignoráns demagóg rákkeltő gyökerek.