d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev1282930313241Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 12 2014 03:59pm
Vágjátok, hogy kb évek óta megy ez a subon?
Szerintetek most meg fogja érteni, ha az eddigi évek sokszáz ugyanilyen beszélgetése alatt nem sikerült neki?
Most, hogy beni visszatért, még a feelingje is ugyanolyan.

Évek óta egy helyben toporgunk itt.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 12 2014 04:00pm
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 10:58pm)
Ahogy valojaban tortent:
Letoroltelek steamen azutan a dotameccs utan amit megnyertunk mar kb de neked egymagadnak sikerult elbasznod 9 ember jatekat tonkreteve ezzel. Utana mi mentunk inkabb harman nextbe jatszani laciekkal helyetted. A gamet spectatolva spammoltad a faszsagaidat, sajnos pokeolast nem lehet tiltani. Napokkal kesobb pedig jspn is pmelgettel, blokkoltalak ott is, igy mar az se megy, ugyhogy a dota topikban eled ki magad. Szerintem te szorulsz orvosra :unsure:


seems legit
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 12 2014 04:00pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 12 Oct 2014 22:56)
implying nem csak azért írta ezeket hogy téged utánozzon für die lulz


this
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 12 2014 04:01pm
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 10:58pm)
Ahogy valojaban tortent:
Letoroltelek steamen azutan a dotameccs utan amit megnyertunk mar kb de neked egymagadnak sikerult elbasznod 9 ember jatekat tonkreteve ezzel. Utana mi mentunk inkabb harman nextbe jatszani laciekkal helyetted. A gamet spectatolva spammoltad a faszsagaidat, sajnos pokeolast nem lehet tiltani. Napokkal kesobb pedig jspn is pmelgettel, blokkoltalak ott is, igy mar az se megy, ugyhogy a dota topikban eled ki magad. Szerintem te szorulsz orvosra :unsure:


Le lehet tiltani a pokeolast, nem veletlenül nem tudtal visszairni nekem.







Ez meg az egyetlen PM amit küldtem neked mivel kivancsi voltam a velemenyedre hogy 600-al több mmr-em van, de azert hazudozzal meg.

http://4.ii.gl/-c672MEJ.png
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 04:02pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 13 2014 12:00am)
seems legit


Veled ellentetben nem szoktam hazudozni :)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 12 2014 04:04pm
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 11:02pm)
Veled ellentetben nem szoktam hazudozni :)


Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 04:38pm)
Milyen mindenkinek die? Bugnak irtam legfeljebb. Olyan postokat meg nem lathattal meshrol mint 7eve, legfeljebb ha 7 evvel ezelotti topikokat lapozgattal.

Nvm meshes reszt inkabb editeltem




kek



kikéne logolnom hogy ne shitpostoljak de most a nofap topic miatt ittmaradok
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 04:05pm
Quote (Karan2_Returned @ Oct 13 2014 12:01am)
Le lehet tiltani a pokeolast, nem veletlenül nem tudtal visszairni nekem.

http://1.ii.gl/4eWPwAV2.png

http://2.ii.gl/3OQ1nhID.png

http://4.ii.gl/JKscKLGl.png

Ez meg az egyetlen PM amit küldtem neked mivel kivancsi voltam a velemenyedre hogy 600-al több mmr-em van, de azert hazudozzal meg.

http://4.ii.gl/-c672MEJ.png


Igen arra gondolok. Maskor inkabb kerdezgesd matet o majd biztos megdicser hogy milyen ugyes vagy, engem nem erdekel, en mar elegszar lattalak jatszani
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 04:07pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 12 2014 10:59pm)
Vágjátok, hogy kb évek óta megy ez a subon?
Szerintetek most meg fogja érteni, ha az eddigi évek sokszáz ugyanilyen beszélgetése alatt nem sikerült neki?
Most, hogy beni visszatért, még a feelingje is ugyanolyan.

Évek óta egy helyben toporgunk itt.


:D egyébként jah

Mindenesetre fura, hogy nem száll magába. Nem számít, hogy nincs egy barátja és a fórumon is mindenki retardnak tartja. Nyilván mindenki másban van a hiba...
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 04:11pm
Quote (beni @ Oct 13 2014 12:07am)
:D egyébként jah

Mindenesetre fura, hogy nem száll magába. Nem számít, hogy nincs egy barátja és a fórumon is mindenki retardnak tartja. Nyilván mindenki másban van a hiba...


1.sigem
2.orulok hogy a jspsek egymas kozott megbeszelik rolam semmit se tudva hogy hany baratom van, kivulrol nezve feletteb szorakoztato

+meg mindig matenak kene magaba szallnia azutan amit csinalt.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 04:12pm
nem bírom :rofl: megmagyarázza
Go Back To Magyar Topic List
Prev1282930313241Next
Add Reply New Topic New Poll