Quote (tevetavamultija @ 23 Sep 2014 13:06)
meshnel se nalam allt be a fotengely, o ment at full retardba ahogy azt lathattad a sajat leirasabol
meg most alapbol is kicsit tard a feltetelezes, mert akar mindenkivel joban lehetnek ha en lennek beni etc de en nem beni vagyok hanem balazska) es nem is akarok eleg sok emberrel jobanlenni, nem birom a fogyatekosokat sajnos
meg alapbol rosszul allsz hozza, mert akikkel egy darabig joban is voltam mind atbasztak, de ez is nyilvan az en hibam
ilyenkor el is hiszed amiket leirsz? mert az mar eleg komoly tudathasadasra utalana