d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1282930313279Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 06:10am
Quote (TuskesVanek @ 23 Sep 2014 12:47)
nem

senee írt pár sztorit pm-be, és úgy döntöttem, hogy túl cinkes nekem ez a társaság


lol

a legszornyubb dolog amit jsp tali megelt az Patrik tojaslevese volt.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 06:15am
Quote (tevetavamultija @ 23 Sep 2014 13:06)
meshnel se nalam allt be a fotengely, o ment at full retardba ahogy azt lathattad a sajat leirasabol
meg most alapbol is kicsit tard a feltetelezes, mert akar mindenkivel joban lehetnek ha en lennek beni etc de en nem beni vagyok hanem balazska) es nem is akarok eleg sok emberrel jobanlenni, nem birom a fogyatekosokat sajnos
meg alapbol rosszul allsz hozza, mert akikkel egy darabig joban is voltam mind atbasztak, de ez is nyilvan az en hibam


ilyenkor el is hiszed amiket leirsz? mert az mar eleg komoly tudathasadasra utalana
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 23 2014 06:15am
Quote (TuskesVanek @ 23 Sep 2014 13:47)
nem

senee írt pár sztorit pm-be, és úgy döntöttem, hogy túl cinkes nekem ez a társaság


:DDDD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 23 2014 06:16am
Quote (Fej @ 23 Sep 2014 14:15)
ilyenkor el is hiszed amiket leirsz? mert az mar eleg komoly tudathasadasra utalana


Elkezdtem neki normálisan írni valamit, aztán rájöttem, hogy tényleg hülye vagyok, ha egyáltalán megpróbálom. Inkább kitöröltem.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 23 2014 06:25am
Quote (TuskesVanek @ 23 Sep 2014 12:47)
nem

senee írt pár sztorit pm-be, és úgy döntöttem, hogy túl cinkes nekem ez a társaság


Mit olvasok
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 23 2014 06:26am
Quote (Fej @ Sep 23 2014 02:15pm)
ilyenkor el is hiszed amiket leirsz? mert az mar eleg komoly tudathasadasra utalana


leroviditve a storyt ez a helyzet amit leirtam, igen
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 06:27am
Quote (Senee @ 23 Sep 2014 12:48)
jó mondjuk az, hogy eltemették élve a roland annyát az nem volt igaz


johetnenek a storyk nekem is pmben
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Sep 23 2014 06:28am
Szóval akkor 6ra kell menni a Limit/Wesselényi megállóba?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 06:29am
Quote (HunIndex @ 23 Sep 2014 13:28)
Szóval akkor 6ra kell menni a Limit/Wesselényi megállóba?


Gyere a Limitbe. Valamelyikunket megismered ?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 23 2014 06:30am
Quote (HunIndex @ 23 Sep 2014 13:28)
Szóval akkor 6ra kell menni a Limit/Wesselényi megállóba?


Joshival mar fel hat korul beulunk
Go Back To Magyar Topic List
Prev1282930313279Next
Add Reply New Topic New Poll