d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev1282930313248Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 10 2014 03:46pm
Quote (putincykavodka @ Aug 10 2014 09:33pm)
ezert vagy te kover geci


90 kilo voltam 29én éjjel
most 85 vagyok :cool:
és nem ettem meg a főttkukoricát haha
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Aug 10 2014 04:09pm
reggelim volt, es nem fostam

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 10 2014 04:10pm
a maradék lángost akartam megenni de ahogy tettem rá a reszeltsajtot látom ám penészes omg lol hát baszom ki a kukába
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 10 2014 05:03pm
Quote (ecneB @ Aug 10 2014 11:09pm)
reggelim volt, es nem fostam

http://4.ii.gl/NxKH6uTs.png


hogy lehet ennyit zabálni
ráadásul összevissza
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 10 2014 05:48pm
Quote (lacketto @ Aug 10 2014 11:03pm)
hogy lehet ennyit zabálni
ráadásul összevissza


2 kávé + joghurtos műzli + szendvics zöldségekkel
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 10 2014 05:55pm
Quote (AngryBug @ 11 Aug 2014 01:48)
2 kávé + joghurtos műzli + szendvics zöldségekkel


en ennyit ma egesz nap nem ettem

ja de fozelekfaloban ettem ebedet, akkor megis

This post was edited by SummertimeClothes on Aug 10 2014 05:56pm
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 10 2014 06:06pm
Quote (SummertimeClothes @ Aug 10 2014 11:55pm)
en ennyit ma egesz nap nem ettem

ja de fozelekfaloban ettem ebedet, akkor megis


mostanában olvasgatom a postjaid, nem hagyod el egy kicsit magad ? : D

This post was edited by AngryBug on Aug 10 2014 06:06pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 10 2014 06:13pm
Quote (AngryBug @ 11 Aug 2014 02:06)
mostanában olvasgatom a postjaid, nem hagyod el egy kicsit magad ? : D


szerintem nagyjabol mindig is hasnonlo eletvitelt kovettem kb
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 10 2014 11:45pm
Quote (SummertimeClothes @ Aug 11 2014 02:13am)
szerintem nagyjabol mindig is hasnonlo eletvitelt kovettem kb


aki :)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 11 2014 01:20am
mcreggeli

tojásos-baconos mcmuffin
sültkrumpli
narancslé

feels good man
Go Back To Magyar Topic List
Prev1282930313248Next
Add Reply New Topic New Poll