Quote (cowding @ 21 Jul 2014 07:58)
3-4 gramm
200+ leterem 1 darab novenyen
Csak hasrautve mondtam egy szamot, nem termesztek ilyen szarokat.
De ebbol is latszik hogy szinte lehetetlen korlatozni a termeloket. Ez kb olyan hogy kimesz valamilyen farmra es megmondod a gazdanak hogy mostantol csak 500kg krumplit termelhet 1500 helyett.. Mit csinalnak akkor ha tobbet termel? Elegetik a tobbletet? Bortonbe zarjak a gazdat? Nem igazan lehet szabalyozni az ilyen dolgokat szerintem, vagy ha lehet is akkor pedig nem erne meg az orszagnak hogy erre penzt koltson ugy hogy szinte semmi haszna nincs belole. Meg akkor ott van az is hogy ki is fogja eladni kinek? A termelo az allamnak, vagy majd viszi ki a szombati piacra zacsiban a zoldet a Marika neni? Meg milyen aron adnak? Nem hiszem hogy az utcai 2000-2500 forintos ar lenne a normalis, hanem mondjuk ennek a duplaja. Lejonne belole ilyen olyan biszem baszom ado, a termelo resze meg minden mas szar koltseg..
Quote (josheide @ 21 Jul 2014 08:01)
Es az a 200g se tudna meoglni, mig az otthon fozott palinkabol kicsit tobb mint 1 liter is halalos adag lehet siman.
Ez is megint egy olyan veglet ami egy atlagos hetkoznapon nem fog megtortenne egy atlag emberrel. Idiotak mindig is voltak meg lesznek is..