Quote (Szerintem @ 15 Jul 2014 07:15)
http://www.freegameempire.com/Img/Cache/Games/Settlers-2/Screenshot-5.png
ezt most fel is teszem

tudtátok, hogy van benne 1 fasza bug, amivel szét lehet szopatni az ellent?
mielőt kijönne a katonád a zászlóig, gyújtsd fel a házat: ellen katonája ott ragad örökre, sőt ha épp az úton áll azt is blokkolja

Quote (Fej @ 15 Jul 2014 15:53)
http://i58.tinypic.com/6o2aux.jpg
ez ismeros vkinek? en kurvara imadtam
interstate 76? :ooooooooooooooooo

This post was edited by Akizk on Jul 19 2014 11:53am