d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Heroes Of The Storm Topic
Prev1282930313251Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 20 2015 03:22pm
Quote (sylke @ 20 Feb 2015 22:19)
he
erröl infot plox


http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/13686810330

Member
Posts: 619
Joined: Feb 19 2015
Gold: 200.00
Feb 20 2015 03:32pm
B+... oké, hogy d3, meg szar... de ennyire?
ontopic: kaptam bétát, jó meg minden.

This post was edited by afflect on Feb 20 2015 03:33pm
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 24 2015 02:01am
András - You’ve Been Selected for the Heroes of the Storm Closed Beta. – Try it Free Now!


wuhuuuu :D

itt is kell régiót választani?
valaki ma délután game???

This post was edited by harcikacsa17 on Feb 24 2015 02:02am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 25 2015 04:48am
nem tud valaki olyan oldalt ahol kulcsot lehet nyerni?
haveromnak nemsokára születésnapja lesz, szeretnék neki adni egyet ajándékba
vagy esetleg van valakinek? megbizniszelhetnénk

This post was edited by Ghostmasterq on Feb 25 2015 04:48am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 25 2015 04:52am
Quote (Ghostmasterq @ Feb 25 2015 11:48am)
nem tud valaki olyan oldalt ahol kulcsot lehet nyerni?
haveromnak nemsokára születésnapja lesz, szeretnék neki adni egyet ajándékba
vagy esetleg van valakinek? megbizniszelhetnénk


Gold: 0.00
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 25 2015 04:54am
Quote (Ghostmasterq @ 25 Feb 2015 11:48)
nem tud valaki olyan oldalt ahol kulcsot lehet nyerni?
haveromnak nemsokára születésnapja lesz, szeretnék neki adni egyet ajándékba
vagy esetleg van valakinek? megbizniszelhetnénk


g2a-n lehet venni egy ezresért kb
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 25 2015 04:56am
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Feb 2015 11:54)
g2a-n lehet venni egy ezresért kb


zsír, t4i
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 25 2015 10:20am
kaptam bétát. Kipróbálást érdemel?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 25 2015 10:29am
Quote (jarabekg @ 25 Feb 2015 17:20)
kaptam bétát. Kipróbálást érdemel?


nekem teccik a játék
elég pörgős, meg jók ezek a dinamikák szerintem, full casual persze, de lol után ez nem jelenthet gondot, no offense
thrall bestest hero

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 25 2015 10:31am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 25 2015 10:36am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 25 2015 05:29pm)
nekem teccik a játék
elég pörgős, meg jók ezek a dinamikák szerintem, full casual persze, de lol után ez nem jelenthet gondot, no offense
thrall bestest hero


>lol
>casual

do u even videogames? do u even 2015?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1282930313251Next
Add Reply New Topic New Poll