☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Heroes Of The Storm Topic
Prev
1
28
29
30
31
32
51
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 9856
Replies: 505
Track Topic
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#291
Feb 20 2015 03:22pm
Quote (sylke @ 20 Feb 2015 22:19)
he
erröl infot plox
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/13686810330
afflect
Member
Posts: 619
Joined: Feb 19 2015
Gold
:
200.00
#292
Feb 20 2015 03:32pm
B+... oké, hogy d3, meg szar... de ennyire?
ontopic: kaptam bétát, jó meg minden.
This post was edited by afflect on Feb 20 2015 03:33pm
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#293
Feb 24 2015 02:01am
András - You’ve Been Selected for the Heroes of the Storm Closed Beta. – Try it Free Now!
wuhuuuu
itt is kell régiót választani?
valaki ma délután game???
This post was edited by harcikacsa17 on Feb 24 2015 02:02am
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#294
Feb 25 2015 04:48am
nem tud valaki olyan oldalt ahol kulcsot lehet nyerni?
haveromnak nemsokára születésnapja lesz, szeretnék neki adni egyet ajándékba
vagy esetleg van valakinek? megbizniszelhetnénk
This post was edited by Ghostmasterq on Feb 25 2015 04:48am
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#295
Feb 25 2015 04:52am
Quote (Ghostmasterq @ Feb 25 2015 11:48am)
nem tud valaki olyan oldalt ahol kulcsot lehet nyerni?
haveromnak nemsokára születésnapja lesz, szeretnék neki adni egyet ajándékba
vagy esetleg van valakinek? megbizniszelhetnénk
Gold: 0.00
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#296
Feb 25 2015 04:54am
Quote (Ghostmasterq @ 25 Feb 2015 11:48)
nem tud valaki olyan oldalt ahol kulcsot lehet nyerni?
haveromnak nemsokára születésnapja lesz, szeretnék neki adni egyet ajándékba
vagy esetleg van valakinek? megbizniszelhetnénk
g2a-n lehet venni egy ezresért kb
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#297
Feb 25 2015 04:56am
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Feb 2015 11:54)
g2a-n lehet venni egy ezresért kb
zsír, t4i
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#298
Feb 25 2015 10:20am
kaptam bétát. Kipróbálást érdemel?
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#299
Feb 25 2015 10:29am
Quote (jarabekg @ 25 Feb 2015 17:20)
kaptam bétát. Kipróbálást érdemel?
nekem teccik a játék
elég pörgős, meg jók ezek a dinamikák szerintem, full casual persze, de lol után ez nem jelenthet gondot, no offense
thrall bestest hero
This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 25 2015 10:31am
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#300
Feb 25 2015 10:36am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 25 2015 05:29pm)
nekem teccik a játék
elég pörgős, meg jók ezek a dinamikák szerintem, full casual persze, de lol után ez nem jelenthet gondot, no offense
thrall bestest hero
>lol
>casual
do u even videogames? do u even 2015?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
28
29
30
31
32
51
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact