☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev
1
28
29
30
31
32
39
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 5446
Replies: 385
Track Topic
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#291
May 27 2014 01:55pm
Quote (jarabekg @ May 27 2014 08:53pm)
azon gondolkozok, hogy szerintem te snoopdog vagy
SnoopDogPpP
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#292
May 27 2014 01:56pm
MIKO LESZ MÁ REZET?
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#293
May 27 2014 01:56pm
Quote (TrollBoss @ May 27 2014 07:55pm)
SnoopDogPpP
LindaPpP
PénzPénzPina
ToldiSenior
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold
:
2,280.00
#294
May 27 2014 01:56pm
Halihó Mindenki!
A TEAM 2-ben jelenleg 6-an vagyunk, nem akar valaki jönni?
Még 2 hely van: Ha Yvorii nem jön (nem reagál) akkor 1 Barbár jöhet
ÉS VAN EGY PALADIN hely is!
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#295
May 27 2014 01:56pm
Quote (ToldiSenior @ May 27 2014 07:56pm)
Halihó Mindenki!
A TEAM 2-ben jelenleg 6-an vagyunk, nem akar valaki jönni?
Még 2 hely van: Ha Yvorii nem jön (nem reagál) akkor 1 Barbár jöhet
ÉS VAN EGY PALADIN hely is!
megakadt a lemez látszik fideszes vagy
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#296
May 27 2014 01:57pm
Szerintem lesz hely Team1ben
Rici, anamy, sleepingdragon sehol sincsenek
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#297
May 27 2014 01:57pm
Quote (Moonflow @ 27 May 2014 19:57)
Szerintem lesz hely Team1ben
Rici, anamy, sleepingdragon sehol sincsenek
Imo annak nem sok értelme van ha team 2-ből 3 ember átvágja magát team 1-be a másik 3 meg szopik miatta.
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#298
May 27 2014 01:58pm
Quote (Smat @ 27 May 2014 20:57)
Imo annak nem sok értelme van ha team 2-ből 3 ember átvágja magát team 1-be a másik 3 meg szopik miatta.
Nem is azert mondtam, hanem hatha valaki, aki eddig nem volt teamben, jonne
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#299
May 27 2014 01:59pm
Quote (Sanyika @ May 27 2014 07:50pm)
vismajor fog jönni?
megyek nerzzel javával
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#300
May 27 2014 01:59pm
nekem sajnos off aki akar menjen a helyemre
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
28
29
30
31
32
39
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact