Quote (Taszilo.^ @ 21 Jul 2013 21:08)
vagy 3 ajto vagy 4 szemely
higgy nekem, a ketto nem mukodik egyutt
Jo dehat mit vennek 2 ajtos 2 szemelyeset? Nyilvan a 4 szemelyt ertsd ugy, hogy van hatul 2 ules, ami nem feltetlen van hasznalva. : DDD
Mondjuk Mazda MX-3 1.6, vagy nem tudom..
Vagy 323-as 1.3-as.
This post was edited by Baleee on Jul 21 2013 01:13pm