d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev1282930
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 21 2013 01:11pm
Quote (Taszilo.^ @ 21 Jul 2013 21:08)
vagy 3 ajto vagy 4 szemely
higgy nekem, a ketto nem mukodik egyutt


Jo dehat mit vennek 2 ajtos 2 szemelyeset? Nyilvan a 4 szemelyt ertsd ugy, hogy van hatul 2 ules, ami nem feltetlen van hasznalva. : DDD

Mondjuk Mazda MX-3 1.6, vagy nem tudom..

Vagy 323-as 1.3-as.

This post was edited by Baleee on Jul 21 2013 01:13pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 21 2013 01:16pm
Quote (Baleee @ Jul 21 2013 08:11pm)
Jo dehat mit vennek 2 ajtos 2 szemelyeset? Nyilvan a 4 szemelyt ertsd ugy, hogy van hatul 2 ules, ami nem feltetlen van hasznalva. : DDD

Mondjuk Mazda MX-3 1.6, vagy nem tudom..

Vagy 323-as 1.3-as.


vagy egy elise B)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 21 2013 01:18pm
Quote (Taszilo.^ @ 21 Jul 2013 21:16)
vagy egy elise  B)


Mondjuk az Opel Calibra is tet cik! : )

Jo hat, faszom az Elisebe, amugy egy bajom van azzal az autoval (ha mar a penz nem szamitana es ilyenre akarnam elszorni), hogy gusztustalan az az ablak megoldas a segge feloli oldalrol. Bar cabriokent ugy is mindegy. : D

This post was edited by Baleee on Jul 21 2013 01:20pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 21 2013 01:27pm
Amugy meg 3-as Golf, azt csa, azokat az autokat mindig szerettem. :^) De még a 2-est is.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_iii/volkswagen_golf_iii_1.8_klima-6203449 - hat ez meg nem is veszes igy sem...



This post was edited by Baleee on Jul 21 2013 01:33pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Go Back To Magyar Topic List
Prev1282930
Add Reply New Topic New Poll