Quote (Nandiee @ 30 May 2012 19:38)
Ahogy nézem 300k-t el tudok érte kérni. Is it real?:D
Ez lenne az első 100k feletti eladásom. Ne törjetek le:D
majd posztold a logodról a screeent, ha ezért valaki ad ennyit. Nekem jobb van, pedig a fegyvert leszámítva még nem adtam többet itemért 30k-nál...
gondolom az aukció amiről szó van nem most került fel, hanem már szinte lejár... senki nem adna ezért ennyit. Ennyiért már fasza itemet lehet venni 60-ra... 300kból kb 1-60ig fel lehet öltözni...
This post was edited by CyberPunk666 on May 30 2012 12:43pm