d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 Price Check
Prev1282930313255Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2012 12:31pm
Quote (Moonflow @ 30 May 2012 19:29)
letezik 3 socos pants?


jah armornak néztem, me fail... ^^ de a többit tartom.

vita nélkül nem ér sokat semmi :/


már várom sylke megjegyzését.

This post was edited by CyberPunk666 on May 30 2012 12:32pm
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 30 2012 12:31pm
Quote (Moonflow @ 30 May 2012 20:29)
letezik 3 socos pants?


nem
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 30 2012 12:36pm
Quote (CyberPunk666 @ 30 May 2012 19:31)
jah armornak néztem, me fail... ^^ de a többit tartom.

vita nélkül nem ér sokat semmi :/


már várom sylke megjegyzését.


heh, np

Quote (fleSs @ 30 May 2012 19:31)
nem


gondoltam ^^
Member
Posts: 625
Joined: Mar 27 2007
Gold: 4.44
May 30 2012 12:38pm
Ahogy nézem 300k-t el tudok érte kérni. Is it real?:D
Ez lenne az első 100k feletti eladásom. Ne törjetek le:D
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 30 2012 12:39pm
Quote (Nandiee @ 30 May 2012 20:38)
Ahogy nézem 300k-t el tudok érte kérni. Is it real?:D
Ez lenne az első 100k feletti eladásom. Ne törjetek le:D


a nadrágért? ha valaki 300k-t ajánl érte, azonnal add el
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 30 2012 12:40pm
Quote (Nandiee @ May 30 2012 07:38pm)
Ahogy nézem 300k-t el tudok érte kérni. Is it real?:D
Ez lenne az első 100k feletti eladásom. Ne törjetek le:D


ha vki ezért 300k-t fizet az egy barom, ha eltudod adni annyiért akkor gyorsan tedd meg
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 30 2012 12:40pm
Quote (Nandiee @ May 30 2012 08:38pm)
Ahogy nézem 300k-t el tudok érte kérni. Is it real?:D
Ez lenne az első 100k feletti eladásom. Ne törjetek le:D


nemhiszem, mert 60 ra jobb van
1 héttel ez előtt jó lett volna nagyon

de 150-200 ba elmegy imo
de mindjárt megszakértik az ahfagek
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 30 2012 12:40pm
Quote (Nandiee @ 30 May 2012 19:38)
Ahogy nézem 300k-t el tudok érte kérni. Is it real?:D
Ez lenne az első 100k feletti eladásom. Ne törjetek le:D


A nadrágot? kizárt
imo 100kt max (bár én ezt is kétlem)

This post was edited by fahrii on May 30 2012 12:41pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2012 12:42pm
Quote (Nandiee @ 30 May 2012 19:38)
Ahogy nézem 300k-t el tudok érte kérni. Is it real?:D
Ez lenne az első 100k feletti eladásom. Ne törjetek le:D


majd posztold a logodról a screeent, ha ezért valaki ad ennyit. Nekem jobb van, pedig a fegyvert leszámítva még nem adtam többet itemért 30k-nál...

gondolom az aukció amiről szó van nem most került fel, hanem már szinte lejár... senki nem adna ezért ennyit. Ennyiért már fasza itemet lehet venni 60-ra... 300kból kb 1-60ig fel lehet öltözni...

This post was edited by CyberPunk666 on May 30 2012 12:43pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 30 2012 12:42pm
Quote (cowding @ 30 May 2012 20:40)
nemhiszem, mert 60 ra jobb van
1 héttel ez előtt jó lett volna nagyon

de 150-200 ba elmegy imo
de mindjárt megszakértik az ahfagek


ez szerintem erosen salvage material
Go Back To Magyar Topic List
Prev1282930313255Next
Add Reply New Topic New Poll