d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1282930313264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 14 2011 07:51am
Quote (xGurke @ 14 Nov 2011 14:51)
miért szed xanaxokt? :( le vagyok maradva és túl gyorsan halad a topic, hogy visszaolvassak


en ajanlottam fol neki viccbol de nagyon ra van allva
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:51am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 01:48pm)
lefogadom hogy tobbsegetek tizeneves kis szarhazi kolyok, nem is pocsekolom veletek tovabb az idomet, itt szajkarateztok mindannyian, de hogy tegyetek is valamit... pff ahhoz mar kevesek vagytok...

16 User(s) are reading this topic (1 Guests and 1 Anonymous): beni, xGurke, Calypsol, ecneB, Garf, Anarkin, AngryBug, Rawen, lakatosmegatron, KiteHawk, Kajnista, maybeimhere, Psyclon, josheide

szarhaziak


bennevagyok! :))))
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 14 2011 07:51am
SRÁCOK KOMOLYAN
MI FOLYIK ITT
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 07:51am
Quote (josheide @ Nov 14 2011 02:49pm)
Mert te mi vagy? Egyetemet rég elvégzett cégvezér?


a személyes individuális magánéletét valószínűleg nem itt szeretné megkonverzionálni a primitív csőcselékkel

Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 14 2011 07:52am
tényleg miért szedsz xanaxot? blizz bá' törölte a bnetes accod?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Nov 14 2011 07:52am
NEM LATOM A KEPET BENI
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:52am
Quote (ecneB @ Nov 14 2011 01:50pm)
you mad?


yup, legszivesebben szajba tetovalnalak mindannyiotokat ahanyan vagytok egyszerre
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 14 2011 07:52am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 01:48pm)
lefogadom hogy tobbsegetek tizeneves kis szarhazi kolyok, nem is pocsekolom veletek tovabb az idomet, itt szajkarateztok mindannyian, de hogy tegyetek is valamit... pff ahhoz mar kevesek vagytok...

16 User(s) are reading this topic (1 Guests and 1 Anonymous): beni, xGurke, Calypsol, ecneB, Garf, Anarkin, AngryBug, Rawen, lakatosmegatron, KiteHawk, Kajnista, maybeimhere, Psyclon, josheide

szarhaziak


jövő évben várunk újra újabb aranyköpésekkel, köszi hogy jó hangulatot csináltál nekem reggelre :hail:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 07:52am
Quote (ecneB @ Nov 14 2011 02:52pm)
tényleg miért szedsz xanaxot? blizz bá' törölte a bnetes accod?


máshogy nem tudja elviselni, hogy az élete romokban hever

egy meg nem értett zseni segélykiáltása
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 14 2011 07:53am
Quote (beni @ 14 Nov 2011 15:52)
máshogy nem tudja elviselni, hogy az élete romokban hever

egy meg nem értett zseni segélykiáltása


kajni végállomás
Go Back To Magyar Topic List
Prev1282930313264Next
Closed New Topic New Poll