Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 21:20)
képet a kurvárol nem adok , mert ha meglátom bezúzom a laptop kijelzőt ( am anettet basztam meg )
barátnőmről meg hülye leszek képet adni
am meg azt mondod hogy jaj de hülye vagyok meg nem gondolok anyámékra a faszomat se érdekli anyám már vagy 4 éve ... amióta kidobta apámat pedig szerencsétlen helyébe én is a pohárhoz nyúltam volna ilyen nő mellett ( mármint anyám mellett)
ahj elkezdett vérezni a kötés mert gyorsan akartam leírni és elővettem a másik kezem (mármint nem a szatyorból hanem a kendőből)
Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 21:25)
nem tudják h kórházban vagyok msnen írtam hogy nem leszek pár napig mert meló van jah meg faceröl töröltem anettet meg msnröl meg teló számot is meg mindenhonnan ,,,pedig ha kiirtam volna ide a teló számát biztos kapott volna faszt egy életre eleget ...
várj... össze kell raknom aképet...
ki kivel van most?

szóval megbasztad anettet de a hugával vagy és anettet most mindenhonnan törölted ...
...
...
és következik a huga!! (mármint megdugásban és törlésben )
ÚJ PUA SZÜLETETT, ha érted mire gondolok ,,