d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev12829303132129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2011 01:27pm
Quote (EdwardElric @ 19 May 2011 00:25)
nem tudják h kórházban vagyok msnen írtam hogy nem leszek pár napig mert meló van jah meg faceröl töröltem anettet meg msnröl meg teló számot is meg mindenhonnan ,,,


Csak add meg a nevét, mi megkeressük.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2011 01:27pm
Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 19:25)
nem tudják h kórházban vagyok msnen írtam hogy nem leszek pár napig mert meló van jah meg faceröl töröltem anettet meg msnröl meg teló számot is meg mindenhonnan ,,,pedig ha kiirtam volna ide a teló számát biztos kapott volna faszt egy életre eleget ...


Trve. Rezs kezdte volna.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 01:27pm
Quote (EdwardElric @ May 18 2011 09:25pm)
nem tudják h kórházban vagyok msnen írtam hogy nem leszek pár napig mert meló van jah meg faceröl töröltem anettet meg msnröl meg teló számot is meg mindenhonnan ,,,pedig ha kiirtam volna ide a teló számát biztos kapott volna faszt egy életre eleget ...


pedig Anettel bevitethetnél magadnak 1 big macet kólával
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 18 2011 01:27pm
Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 21:25)
nem tudják h kórházban vagyok msnen írtam hogy nem leszek pár napig mert meló van jah meg faceröl töröltem anettet meg msnröl meg teló számot is meg mindenhonnan


JÓL MEGADTAD NEKI HALLOD-É?!

egy érfelvágást mindenesetre megért
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 18 2011 01:28pm
Quote (EdwardElric @ May 18 2011 09:25pm)
nem tudják h kórházban vagyok msnen írtam hogy nem leszek pár napig mert meló van jah meg faceröl töröltem anettet meg msnröl meg teló számot is meg mindenhonnan ,,,


Most nem értem azt mondod, hogy törölted meg minden, de amikor a képről volt szó akkor azt mondtad, hogy barátnődről nem adsz képet. Most akkor wtf?
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 01:28pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 21:25)
grat,elbasztad a topicot


8D not, megy tovább
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 18 2011 01:28pm
Quote (Nerz8 @ 18 May 2011 21:26)
tehát akkor végül is megmutattad ki a férfi a háznál.


:DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 18 2011 01:28pm
Quote (EdwardElric @ May 18 2011 08:25pm)
nem tudják h kórházban vagyok msnen írtam hogy nem leszek pár napig mert meló van jah meg faceröl töröltem anettet meg msnröl meg teló számot is meg mindenhonnan ,,,pedig ha kiirtam volna ide a teló számát biztos kapott volna faszt egy életre eleget ...


most nem értem miért ők a gonoszak ebben a történetben
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 18 2011 01:29pm
egyébként barátnődnek nem fog feltűnni egy 15 cm-es vágás az alkarodon? vagy mostantól csak hosszúujjúban mutatkozol?
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 18 2011 01:29pm
Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 21:20)
képet a kurvárol nem adok , mert ha meglátom bezúzom a laptop kijelzőt ( am anettet basztam meg ) :(
barátnőmről meg hülye leszek képet adni

am meg azt mondod hogy jaj de hülye vagyok meg nem gondolok anyámékra a faszomat se érdekli anyám már vagy 4 éve ... amióta kidobta apámat pedig szerencsétlen helyébe én is a pohárhoz nyúltam volna ilyen nő mellett ( mármint anyám mellett)
ahj elkezdett vérezni a kötés mert gyorsan akartam leírni és elővettem a másik kezem (mármint nem a szatyorból hanem a kendőből)


Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 21:25)
nem tudják h kórházban vagyok msnen írtam hogy nem leszek pár napig mert meló van jah meg faceröl töröltem anettet meg msnröl meg teló számot is meg mindenhonnan ,,,pedig ha kiirtam volna ide a teló számát biztos kapott volna faszt egy életre eleget ...




várj... össze kell raknom aképet...

ki kivel van most? :D

szóval megbasztad anettet de a hugával vagy és anettet most mindenhonnan törölted ...

...

...

és következik a huga!! (mármint megdugásban és törlésben )


ÚJ PUA SZÜLETETT, ha érted mire gondolok ,,
Go Back To Magyar Topic List
Prev12829303132129Next
Closed New Topic New Poll