d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Srácok, Félek...
Prev1282930313245Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,004
Joined: Jul 28 2005
Gold: 49.50
Jan 23 2011 04:15pm
Quote (bbaallaaggee @ 23 Jan 2011 23:06)
wtf

látom oli hozzászólásait faszbukon

üzenőfalamon

de nemtok kommentelni mert nem az ismerősöm

wtf

pont be akartam írni hogy 'nyálgép'


mert friends of friends-re van allitva, hogy lasd
addoljal baszd meg
ja, nem is azert, hanem mert bejeloltel, de meg nem igazoltam vissza, es azokat mindig latod, ha a privacy eleg low annal, akit bejeloltel
megse
dno

This post was edited by Moonflow on Jan 23 2011 04:16pm
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Jan 23 2011 04:59pm
Szerintem simán mehet a dolog, ha jól reagál a nyitásodra.
Amúgy meg ha lelkiismeretes vagy és nem érzed puhapöcs dolognak ezt ÉS vevő a csaj a dologra, akkor ledumálhatod vele, hogy csak a lelkiismereted tisztasága végett szeretnéd vele ledumálni, hogy nem impotencia miatt kerülgeted az aktust, hanem mert kurva fontos Ő neked és nem futókalandot látsz a közös jövőtökben kvázi nem akarod, h kihasználva érezze magát a korai dugás miatt.

Szépen hass a lelkére, érezze a törődést és innentől az improvizációdon múlik.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 23 2011 05:15pm
Ez a topic egyre hosszabb.
Member
Posts: 36,772
Joined: Oct 22 2006
Gold: 6,125.00
Jan 23 2011 05:30pm
Quote (Baleee @ 24 Jan 2011 01:15)
Ez a topic egyre hosszabb.


ez a megállapítás viszont egyre helytállóbb...
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 24 2011 06:01am
Quote (Aston @ 24 Jan 2011 00:59)
Szerintem simán mehet a dolog, ha jól reagál a nyitásodra.
Amúgy meg ha lelkiismeretes vagy és nem érzed puhapöcs dolognak ezt ÉS vevő a csaj a dologra, akkor ledumálhatod vele, hogy csak a lelkiismereted tisztasága végett szeretnéd vele ledumálni, hogy nem impotencia miatt kerülgeted az aktust, hanem mert kurva fontos Ő neked és nem futókalandot látsz a közös jövőtökben kvázi nem akarod, h kihasználva érezze magát a korai dugás miatt.

Szépen hass a lelkére, érezze a törődést és innentől az improvizációdon múlik.


sztem nem kell ezt előkészíteni, leülsz, megbeszéled a csajjal. ha meg erre kiakad, vagy nem lehet vele ilyenekről nyíltan beszélni, akkor én személy szerint hagynám. mivel akkor a kapcsolatban sem lehetne rendesen megbeszélni vele a dolgokat és abból meg csak a bajok vannak és a szenvedés.
Member
Posts: 71,152
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 24 2011 06:03am
Hihetetlen ez a sok szenvedés/üljünk le, beszéljük meg, hogy miért nem dugunk stb szövegelés....
Member
Posts: 42,981
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 24 2011 06:04am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jan 24 2011 06:15am
Quote (Moonflow @ 23 Jan 2011 14:40)
Megint csaj dolog. Szeretnek itt tanacsot kerni, bar tudom, hogy kb lehetetlen lesz ertelmes valaszokat kapni, de bizom a felnottebb tagokban (zizi, bazur, redeyes, beni, genthor, meg mittomen kicsoda meg, de masok is meglephetnek felnottessegukkel), hogy kapok rendes valaszokat is.

Szitu a kovetkezo:
Van egy lany (obviously), es iszonyatnagyon bejon. Szoval tenyleg teljes egeszeben belezugtam kb. Mar honapok ota beszelgetunk, par honapja szakitottak a volt csavojaval, en is szakitottam a csajommal (nem egymas miatt, csak igy alakult), vegig facebookon dumalgattunk abszolut mindenrol. Tenyleg nagyon sokmindent kidumaltunk mar, eletem leghosszabb "e-mail" beszelgetese. Par hete talalkoztunk eloszor (amikor a piercingemet csinaltattam), es nagyon jol kijottunk egymassal. En is tetszem neki, azt mondta 100% egeszeben.
Na most. Voltam en mar szerelmes, nem az a problema. Hanem az, hogy mikor talalkoztunk akkor kb mindenki bekurt igen rendesen (en szinjozan voltam, mert ki akartam elvezni a tarsasagat, amig lehetett), hotelban aludtunk, mert ugy volt a buli, voltunk vagy 9-en ket szobara. Egy agyban aludtunk a lannyal. Vegulis elkezdtunk csokolozni, tapizni, stb, de nem szexelhettunk, mert eppen megvolt neki a havija, de azert oralisan ki akart elegiteni. Nem engedtem neki, mondvan, hogy ittas, nem akarom kihasznalni a helyzetet, meg hogy en annal tobbet akarnek tole amugy is. Masnap reggel megint megprobalta, akkor sem engedtem, mert tobbet szeretnek tole. Vegulis masnapot teljes egeszeben egyutt toltottuk, ittunk meg jo sokat, csok itt-ott, kezenfogva jarkalas, stb, nagyon románcos volt, etc. Kesobb megkoszonte, hogy nem hasznaltam ki, stb, de nem is igazan az a lenyeg most. Penteken ismet talalkozunk, es mivel masik varosban lakik (innen 1 ora vonat kb), ezert egy hotelban toltom az ejszakat (szuleinek nem koser az ottalvo csavo, de nem is varom el toluk), es 2 napot toltunk egyutt, ha minden igaz. Velem szeretne jonni hotelbe, de azt mondta nem probalkozik semmivel, ha nem akarom.

Na most a kerdes:
Vajon gaz lenne-e ha megis belemelegednenk a dologba, es atszexeljuk az ejszakat, tekintve, hogy nem is jarunk, meg semmi, csupan nagyon vonzodunk egymashoz, es ugy nez ki, hogy ugyan lesz tobb is ennel, i.e. kapcsolat; az meg nem tortent meg. Szoval most igy masodik talalkozaskor szexelni gaz lenne-e, szerintetek, a szitu alapjan?

Legutobb mikor nagy kapcsolat meg szex meg ezek voltak a temak, akkor az volt, hogy a csaj (Carrie Anne, gondolom emlekeztek) nem akarta kb egy honapig, miutan elkezdtunk jarni, mondvan, hogy nem akarta, hogy kihasznaljam, etc. Ertheto volt, es konnyebb is, mint a mostani szitu, mert a csaj nem akarta. De azert a lanyert nekem nagyon meg kellett dolgozni, szoval becsultem, hogy nem rogton bujtunk agyba. Viszont itt, hogy en is bejovok a lanynak, es o is akar engem pont annyira mint en ot, igy most nem tudom, hogy mi van. Nagyon kivanom, meg minden, de most nem tudom, hogy tartoztassam-e magamat, es varjak esetleg meg +2-3 hetet, a mostani talalkozas utan, a kovetkezoig, vagy megodebb legyen, dno. Tanacstalan vagyok :/

Csak a velemenyetekre szeretnek rakerdezni, akinek van ideje es kedve elolvasni.

tl;dr; nincs. Ha akarod elolvasod, ha nem, nem.


amikor elolvastam, két dolog jutott eszembe.

1. Bold. :lol:
2. Az hogy nem akartad a csajt, kicsit magyarázza az első pontot és látens (?) tudodmidet.
+1 a jó kalóz a Vörös-tengeren is átkél :rofl:
na de hogy ne basszam fel az agyad ennél jobban, válaszolok is.

A szex az mindig jó, főleg ha bejön a csaj, még inkább, ha azért odaadó (legalábbis ezek alapján az, kevés csaj van aki így gondolkozik)
elrontani nem ronthat el semmit szerintem.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 24 2011 06:48am
bazmeg... ennyit elolvasni azért hogy még csak le se szopasd?
reméltem valami csattanó lesz

raadasul kétszer is visszautasítottad úgyhogy van egy rossz hírem :wacko:
Member
Posts: 49,983
Joined: Sep 10 2006
Gold: 3,352.00
Jan 24 2011 06:49am
Quote (Liliomtipro @ Jan 24 2011 12:48pm)
bazmeg... ennyit elolvasni azért hogy még csak le se szopasd?
reméltem valami csattanó lesz

raadasul kétszer is visszautasítottad úgyhogy van egy rossz hírem :wacko:


énis vártam h mikor derül ki hogy a csaj valojában csávo.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1282930313245Next
Closed New Topic New Poll