Quote (Oberon_os @ 23 Feb 2011 16:20)
igen, de ennek rossz a minősége, azért nem pakoltam be
Amúgy tud a tata, de néha már túlzásba viszi, dallam rovására megy
ja, én is a dallamosabb cuccait kedvelem inkább, menő, de nem olyan élvezetes mikor túlpörgeti.