d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev12829303132122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 28 2010 05:04am
Megyek a New York palacebe.
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 28 2010 05:22am
Quote (bbaallaaggee @ 28 Jun 2010 11:14)
tegnap imdethtel kisétáltunk a fesztiválra a borudvarba, hogy besznobulunk és borkóstolunk. megittunk 3-4 pohár bort, mikor észrevettük egy régi osztálytársunkat egy padnál egy társaságban. a végén kiderült hogy volt még ott rajta kívül 2 volt osztálytársunk is. leültünk inni velük. 2 csaj odament a Hilltop kisházikójához, és letarhálták a csávót egy üveg borra, mondván már vettek 10 üveggel meg 2-3 ilyen 3 literes papírdobozos kiszereléssel. közeledett a zárás, odamentem, hogy veszek bontott palackot, akciósan. erre a gyerek kibasz elém 5 üveg bort, amiből 4 félig volt, 1 teli bontatlan, meg egy bontatlan 3literes dobozt is kaptunk, mondván megmaradt, lusták bepakolni kocsiba, vigyük a picsába. egy másik pincészet kisházából meg kaptunk másfél kiló pogácsát mert az is megmaradt.

imdeth összehányt mindent, végén hazasétáltunk, epik volt.


"az ország legjobb bora!"

"ég a zsír, fogynak a kilók"

na ezekre még emlékszem :lol:
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 28 2010 06:19am
Ingyen PAINTBALL - Jól látod!

Ingyen Paintball egész nyáron! Igen, jól olvastad: A MEEX-NÉL NYÁRON NINCS ALAPDÍJ! Csak a loszerért kell fizetned, és az is csak 12 Ft/db! Foglald le most a paintball@meex.hu címen!

paintball@meex.hu - Irány a kaland!


omg!
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 28 2010 06:20am
Quote (szabika @ 28 Jun 2010 14:19)
Ingyen PAINTBALL - Jól látod!

Ingyen Paintball egész nyáron! Igen, jól olvastad: A MEEX-NÉL NYÁRON NINCS ALAPDÍJ! Csak a loszerért kell fizetned, és az is csak 12 Ft/db! Foglald le most a paintball@meex.hu címen!

paintball@meex.hu - Irány a kaland!


omg!


Really lol ? és mennyi óra ingyen ?

This post was edited by ZeNoR on Jun 28 2010 06:21am
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 28 2010 06:21am
Quote (ZeNoR @ Jun 28 2010 01:20pm)
Really lol ? és mennyit óra ingyen ?


nem tok semmit most kaptam spamban
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 28 2010 06:27am
Quote (szabika @ 28 Jun 2010 14:21)
nem tok semmit most kaptam spamban


:S pedig azt hittem tudsz valamit :c
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jun 28 2010 06:30am
Quote (szabika @ Jun 28 2010 12:19pm)
Ingyen PAINTBALL - Jól látod!

Ingyen Paintball egész nyáron! Igen, jól olvastad: A MEEX-NÉL NYÁRON NINCS ALAPDÍJ! Csak a loszerért kell fizetned, és az is csak 12 Ft/db! Foglald le most a paintball@meex.hu címen!

paintball@meex.hu - Irány a kaland!


omg!


ez komoly? :D mertha igen akkor tuti mennék
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 28 2010 06:31am
Quote (Xrd @ 28 Jun 2010 14:30)
ez komoly? :D mertha igen akkor tuti mennék


semmit nem érnél :D:D:D:D:D
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jun 28 2010 06:31am
Quote (ZeNoR @ Jun 28 2010 12:31pm)
semmit nem érnél :D:D:D:D:D


he? ^^
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 28 2010 07:04am
Quote (szabika @ 28 Jun 2010 14:19)
Ingyen PAINTBALL - Jól látod!

Ingyen Paintball egész nyáron! Igen, jól olvastad: A MEEX-NÉL NYÁRON NINCS ALAPDÍJ! Csak a loszerért kell fizetned, és az is csak 12 Ft/db! Foglald le most a paintball@meex.hu címen!

paintball@meex.hu - Irány a kaland!


omg!


^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev12829303132122Next
Add Reply New Topic New Poll