d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1282930313265Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
May 30 2010 10:56am
Quote (TresholdOfUniverse @ 30 May 2010 17:55)
eleg feleslegesen szamoltok amugy, mert mar reg bejelntettem hogy nyertem.


loled :D
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 30 2010 10:58am
Quote (Fezmin @ 30 May 2010 17:55)
Ha valami nem volt egyértelmű nem számoltam bele, becenevekkel esetlegesen nem tudok mit kezdeni, én nem tudom mindnekiről, hogy ki kicsoda, hogy hívjátok. Valamilyen szinten tiszta, egyértelmű  nick nevet postoljatok, vagy sajnos nem lesz érvényes.


Én ennyit számoltam, de persze én is hibázhatok, ha ez történt akkor post plz azt a 3 szavazatot. :) És mindneki más is, ha valamit esetleg elnéztem.

THX :)


akkor én berim hogy sin olivér helyett
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 30 2010 11:00am
Predi: 13
Sin: 7
Beni: 5
Ad4mz: 4
Klontar: 4
Frostler: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
Lacoking: 3
Kriza: 3
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
InfamousMythos: 3
Anamy: 3
ElCapitano: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 1
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Vharimatras: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1

Na akkor a hiba elhárítások után ez így néz ki, ha még mindig nem jó, akkor jöjjenek a postok, és javítok. :)

This post was edited by Fezmin on May 30 2010 11:28am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 30 2010 11:00am
Quote (banyek @ May 30 2010 05:55pm)
Kérem vissza a negyedik voksom :cry:

Amúgy az első tízre mehetne poll topic :))


akkor majd a külföldi haverokat is idecsőditik, nem csak a magyarokat
semmi értelme nem lenne.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 30 2010 11:03am
Quote (lacketto @ 30 May 2010 18:00)
akkor majd a külföldi haverokat is idecsőditik, nem csak a magyarokat
semmi értelme nem lenne.


viszont sok a négyes, akkor legyen ötperces topic..
különben csak egy dobogós lesz ..
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 30 2010 11:18am
Quote (uberpro123 @ May 30 2010 05:11pm)
jó hallod idehívhatom az egész unlimited guildot h szavazzanak rám v bárkire..
ez a nyomorékság imo.
azért hunsub signature verseny mert a sub "tagjai" szavaznak a sigekre és nem valami random akinek hiába van 100k+ fgje mégis 09es jdje van..
sírok.


hidd el senki sem hívott ide senkit hogy mindenki predire szavazzon de még sokan mások járnak ide a subra olvasgatni nem te vagy az az 1etlen
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 30 2010 11:27am
Quote (Fezmin @ 30 May 2010 18:00)


Na akkor a hiba elhárítások után ez így néz ki, ha még mindig nem jó, akkor jöjjenek a postok, és javítok. :)


nekem 3 van ! :angry:
Member
Posts: 1,429
Joined: Jan 30 2009
Gold: 5,939.00
Warn: 30%
May 30 2010 11:28am
[X]ElCapitano
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 30 2010 11:28am
Quote (Anamy @ May 30 2010 06:27pm)
nekem 3 van ! :angry:


edited ;)
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 30 2010 11:28am
szavazzatok predire!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1282930313265Next
Add Reply New Topic New Poll