d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev12829303132197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 27 2009 10:06am
Quote (Nerz8 @ Dec 27 2009 04:05pm)
szerintem még egy bant is megérdemeltél volna ezért.


szerintem még az is enyhe büntetés lenne, tömlőcbe kéne dobni engem!
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 27 2009 10:10am
Quote (Winster @ 27 Dec 2009 16:06)
Mind a ketten visszakapták a main accjukat. DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=340637

miről beszélsz


ha mégis így lenne akkor unlock now!
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Dec 27 2009 10:12am
Quote (Rezs @ Dec 27 2009 04:06pm)
szerintem még az is enyhe büntetés lenne, tömlőcbe kéne dobni engem!


még nem reported ^^ akkor most reportolom és még 10 % !!!
Member
Posts: 2,578
Joined: Aug 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 27 2009 10:27am
hogyha hrt tradelek, amiről tudom h unperm, mondom neki hogy permeljen, de nem permel, kilép, poofol neki, akkor repayelnem kell?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 27 2009 10:29am
Quote (WhiskeyInTheJar @ Dec 27 2009 05:27pm)
hogyha hrt tradelek, amiről tudom h unperm, mondom neki hogy permeljen, de nem permel, kilép, poofol neki, akkor repayelnem kell?


miért kéne? odaadtad neki azt a runamennyiséget amit fizetett? igen
tudta hogy unperm? igen
innentől fogva nem kell.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Dec 27 2009 10:30am
Quote (WhiskeyInTheJar @ Dec 27 2009 05:27pm)
hogyha hrt tradelek, amiről tudom h unperm, mondom neki hogy permeljen, de nem permel, kilép, poofol neki, akkor repayelnem kell?


ha ladder akkor igen, mer ladderben nem lehet unpermet tradelni

vagy nem

This post was edited by Vharimatras on Dec 27 2009 10:30am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 27 2009 10:30am
Quote (WhiskeyInTheJar @ 27 Dec 2009 17:27)
hogyha hrt tradelek, amiről tudom h unperm, mondom neki hogy permeljen, de nem permel, kilép, poofol neki, akkor repayelnem kell?


lett volna lehetősége permet kérni
Member
Posts: 2,578
Joined: Aug 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 27 2009 10:31am
Quote (lacketto @ Dec 27 2009 06:29pm)
miért kéne? odaadtad neki azt a runamennyiséget amit fizetett? igen
tudta hogy unperm? igen
innentől fogva nem kell.

Quote (Janou @ Dec 27 2009 06:30pm)
lett volna lehetősége permet kérni



Köszi :)

This post was edited by WhiskeyInTheJar on Dec 27 2009 10:31am
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Dec 27 2009 10:34am
és?:D ez az accja is banned

http://forums.d2jsp.org/user.php?i=667541

This post was edited by Opsilo on Dec 27 2009 10:35am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 27 2009 10:36am
Quote (Opsilo @ 27 Dec 2009 17:34)
és?:D ez az accja is banned

http://forums.d2jsp.org/user.php?i=667541


Ez nem Sondor, meg nem is Greenday volt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12829303132197Next
Add Reply New Topic New Poll