Quote (iFeelAlone @ Sat, May 30 2009, 12:45am)
Én sem akartam belefolyni a társalgásba de egyszerűen nem bírom ki, hogy ne írjam le a véleményem.
Ismerek valakit ( közeli hozzátartozóm) aki egész életében követte Isten tanításait, templomba járt minden héten, próbálta az utat mutatni az embereknek és olyan példás életet élt amilyenre én sose leszek képes. Ezt Isten úgy hálálta meg, hogy most a kínok kínját kell átélnie, olyan dolgon esett át ami ezerszer milliószor rosszabb a végtelenségig tartó kínszenvedésnél.
Ezek után a kérdésem az, hogy mi Isten szerepe az ember életében. Miért jó az nekem ha vakon hiszek Istenben.
leirhatnad mi tortent vele
de amit irsz azalapjan arra tudok gondolni hogy elvesztette az egyik labat vagy valami hasonlo
Quote (Mesh2_returned @ Sat, May 30 2009, 12:44am)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ereztem hogy neked is tecceni fog
par eve ugyanez a vita szinvonalasabb volt :c