d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hiszel Istenben?
Prev128293031Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
May 30 2009 03:11pm
Quote (ElCapitano @ Sat, May 30 2009, 11:06pm)
Igyekszem. :wub:


akkor ugy tunik megiscsak buzi vagyok.

btw b4d a reszemrol az elobbi post, tenyleg igaz amit leirtal
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 30 2009 03:11pm
Quote (exair @ Sat, 30 May 2009, 22:11)
akkor ugy tunik megiscsak buzi vagyok.

btw b4d a reszemrol az elobbi post, tenyleg igaz amit leirtal


??
szimerongek dugyok dugyok csapágyak
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 30 2009 04:40pm
Quote (exair @ Sat, May 30 2009, 09:03pm)
ez igaz, egy ideig buzihajlamaim voltak az allando pornonezestol, eloszor csak a nokre, aztan jottek az allat, vegul a homoerotikus filmek, de halistennek idoben duktam egy csodaszep lannyal, aki miatt heteroszexualitasom megkerdojelezhetetlen lett


WTF?:O :D
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jun 3 2009 05:30am
Quote (Oberon_os @ Fri, May 29 2009, 10:05pm)
nem piszkálásképp, de mennyire ismered a keresztény vallásokat? :)


enis rakerdeztem volna de jano meg azthinne hogy patkanynak tartom !

Quote (ToldiSenior @ Fri, May 29 2009, 10:08pm)
LoL RoFL...

az én apám pap, és mindkét nagyapám is pap, a sógorom is pap, tizenegy nagybátyámból tíz pap, negyvenkét unokatesómból több mint tíz pap (vagy papnövendék), görög katolikus vallású vagyok, gyakorlatilag a templomban nőttem fel.

Jó a kérdés: Hiszel Istenben?

IGEN!

Szeretem az Istent, mindennap olvasom a Bibliát, minden vasárnap, és héköznap is elmegyek a templomba, ha tehetem.
Nálam nagyon erős az érzelmi kötődés Istenhez, és az értelmi megfontolás is.


NEMTOM MER DE A POSTOD OLVASASA KOZBEN MEGLATTAM AZ AVAD UTANA VEGIG ROHOGTEM
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jun 3 2009 05:35am
Quote (iFeelAlone @ Sat, May 30 2009, 12:45am)
Én sem akartam belefolyni a társalgásba de egyszerűen nem bírom ki, hogy ne írjam le a véleményem.

Ismerek valakit ( közeli hozzátartozóm) aki egész életében követte Isten tanításait, templomba járt minden héten, próbálta az utat mutatni az embereknek és olyan példás életet élt amilyenre én sose leszek képes. Ezt Isten úgy hálálta meg, hogy  most a kínok kínját kell átélnie, olyan dolgon esett át ami ezerszer milliószor rosszabb a végtelenségig tartó kínszenvedésnél.

Ezek után a kérdésem az, hogy mi Isten szerepe az ember életében. Miért jó az nekem ha vakon hiszek Istenben.


leirhatnad mi tortent vele
de amit irsz azalapjan arra tudok gondolni hogy elvesztette az egyik labat vagy valami hasonlo
Quote (Mesh2_returned @ Sat, May 30 2009, 12:44am)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


ereztem hogy neked is tecceni fog

par eve ugyanez a vita szinvonalasabb volt :c
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 3 2009 05:35am
Quote (lacketto @ Fri, May 29 2009, 09:59pm)
na lassuk :)


y.
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Jun 3 2009 06:13am
nagyon megható ha valakinek ennyi pap van a családjában...ezzel semmi gond nincs DE KATOLIKUS?....azok nem is dukhatnak ...:( akkor ez most fail vagy mi?
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jun 3 2009 06:17am
lol és csak most vettem észre ezt a topicot.
lemaradtam vmi húdeizgiről?:(


Quote (ToldiSenior @ Fri, 29 May 2009, 22:08)
LoL RoFL...

az én apám pap, és mindkét nagyapám is pap, a sógorom is pap, tizenegy nagybátyámból tíz pap, negyvenkét unokatesómból több mint tíz pap (vagy papnövendék), görög katolikus vallású vagyok, gyakorlatilag a templomban nőttem fel.

Jó a kérdés: Hiszel Istenben?

IGEN!

Szeretem az Istent, mindennap olvasom a Bibliát, minden vasárnap, és héköznap is elmegyek a templomba, ha tehetem.
Nálam nagyon erős az érzelmi kötődés Istenhez, és az értelmi megfontolás is.



lol, ez nc
be nem ülnék egy családi ebédre hozzátok :D

This post was edited by farki on Jun 3 2009 06:26am
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Jun 3 2009 06:54am
Quote (Frostler @ Wed, 3 Jun 2009, 14:13)
nagyon megható ha valakinek ennyi pap van a családjában...ezzel semmi gond nincs DE KATOLIKUS?....azok nem is dukhatnak ...:( akkor ez most fail vagy mi?


Ők ravasz katolikusok.
Még mielőtt beixelték a papiron, hogy mától pap vagy összehoztak egy-két utódot. váááágod :~)

This post was edited by Aston on Jun 3 2009 06:55am
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Jun 3 2009 07:00am
Ismétlem, a görög katolikus egyházban nős embereket is pappá szentelnek. Édesapám, mindkét nagyapám stb. először teológiát tanult, majd megnősült, utána pedig pappá szentelték. Ez együtt jár azzal, hogy a "karrierről" lemondanak, mivel püspököt a görög katolikusok is a nőtlenül felszentelt papok közül választják. De nagyon boldog az életük a házasságban.
Go Back To Magyar Topic List
Prev128293031Next
Add Reply New Topic New Poll