d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1282930313258Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 01:19pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 21:17)
jolvanakkor :)


amúgy hogyan "teremtitek elő" azt a pénzt?
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2009 01:20pm
Quote (Saou @ Mon, 25 May 2009, 21:19)
amúgy hogyan "teremtitek elő" azt a pénzt?


Mindenki alairja, hogy fontos dolog az is, de ettol sokkal nagyobb dolgok mukodeserol szolnak itt a ketelyek.
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:20pm
Quote (ang3l @ Mon, May 25 2009, 09:18pm)
Akkor megint csak oda lyukadunk ki, hogy az egyetlen lehetoseg a velemenyre az, hogy "juupppiii, de jo!"...


iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiistenem............. az h sztem vetesd el az hogy normális vélemény????????????????????????ez olyan mint: sztem ütögesd a balta éles felével a pöcsöd. kb.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 25 2009 01:21pm
Eddig nem tudtam mit írni, mert annyira ambivalens érzések kavarognak bennem, hogy minden alkalommal össze vissza csapongó lett a post amit megpróbáltam magamból kipréselni.

Egyfelől meg tudom érteni a kételyeket, hiszen lakás és megalapozott egzisztencia nélkül másnak sem egyszerű ezen az úton elindulni, nemhogy egy ilyen fiatal párnak, viszont arra sincs semmi garancia, hogy 25 évesen vállalt házasság és gyerek nem fuccsol be 5 éven belül. Inkább megpróbálok a jóra koncentrálni, hátha Lacuskáéknak összejön. Én nagyon remélem és drukkolok nekik. Szerintem szép dolog, hogy vállalják a gyereket, becsülendő, hogy nem vetetik el, mégha a felelőtlenség vádját nem is tudom maradéktalanul kizárni magamban.

Gicusnak meg üzenem, hogy ne akadjon fent a véleményeken, itt nem szokás finomkodni ...
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 01:21pm
Quote (ang3l @ Mon, 25 May 2009, 21:20)
Mindenki alairja, hogy fontos dolog az is, de ettol sokkal nagyobb dolgok mukodeserol szolnak itt a ketelyek.


ez igaz, de nem hiszem, hogy le tudnánk beszélni őket egy netes fórumon arról, hogy bevállaljanak egy gyereket.
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:21pm
Quote (Saou @ Mon, May 25 2009, 09:19pm)
amúgy hogyan "teremtitek elő" azt a pénzt?


Ne aggódj. Mi sem tesszük. Ha ez megnyugtat már lakásunk is van ha arról van szó.Csakhogy érezzük a felelősséget hogy az utcára szülöm a gyerekem. tudod. :)

This post was edited by BiceBoca on May 25 2009 01:22pm
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2009 01:21pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 21:20)
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiistenem............. az h sztem vetesd el az hogy normális vélemény????????????????????????ez olyan mint: sztem ütögesd a balta éles felével a pöcsöd. kb.


A normalis az lett volna, ha nem vallal az ember 16 evesen gyereket. (Bocs, ha bunkonak tunik, de altalanossagban igy mukodik jol.)
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 25 2009 01:22pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 21:20)
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiistenem............. az h sztem vetesd el az hogy normális vélemény????????????????????????ez olyan mint: sztem ütögesd a balta éles felével a pöcsöd. kb.


Aki hülyéket kérdez, hülye választ kap
/mármint hülye embereket

This post was edited by Klontar on May 25 2009 01:22pm
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 25 2009 01:22pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 20:20)
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiistenem............. az h sztem vetesd el az hogy normális vélemény????????????????????????ez olyan mint: sztem ütögesd a balta éles felével a pöcsöd. kb.


elhiszed hogy azért írjuk ezt, hogy neked akarjunk jót?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 25 2009 01:23pm
Én a 300-at léciléci
Innentől áldásom rátok.

This post was edited by Klontar on May 25 2009 01:23pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1282930313258Next
Add Reply New Topic New Poll