Quote (Klontar @ Sun, Feb 22 2009, 12:50pm)
Szerintem rájuk PONT NEM jellemző hogy mindenhova spammolnak, ök mindig értelmesen szólnak a témához, te viszont nem.
"Megértem" hogy hajt a 100k post, de user blogba spammolj akkor, vagy masik topicba, ne stickykbe, vagy ilyen redbold nemspam topicokba...

Erre már ne válaszolj ha lehet.
nem lehet
en ilyen kocsog faszkalap vagyok ! minden topikot osszespammolok
Quote (RRC @ Sun, Feb 22 2009, 12:51pm)
tényleg ne ide irogass, ha az nem a témába illő
@ klontar; én egy pengetőt használok mindenhez, de még csak 1,5 éve tolom, szerinted mikor fontos kb elkezdeni másikkal próbálkozni?
miutan en is ezt kaptam sokmindenki mastol, liga topikokban, sot, magatol klontartol is latom hogy spammol mint a hulyegyerek, tisztelet ennek a topikban, mert ez mondjuk kivetel, igazabol, csak azt akarom kifejezni hogy milyen szinten leszarom a dolgot