d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Gitáros Topic
Prev12829303132117Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Feb 22 2009 05:55am
Quote (Klontar @ Sun, Feb 22 2009, 12:50pm)
Szerintem rájuk PONT NEM jellemző hogy mindenhova spammolnak, ök mindig értelmesen szólnak a témához, te viszont nem.
"Megértem" hogy hajt a 100k post, de user blogba spammolj akkor, vagy masik topicba, ne stickykbe, vagy ilyen redbold nemspam topicokba... rolleyes.gif
Erre már ne válaszolj ha lehet.

nem lehet
en ilyen kocsog faszkalap vagyok ! minden topikot osszespammolok

Quote (RRC @ Sun, Feb 22 2009, 12:51pm)
tényleg ne ide irogass, ha az nem a témába illő

@ klontar; én egy pengetőt használok mindenhez, de még csak 1,5 éve tolom, szerinted mikor fontos kb elkezdeni másikkal próbálkozni?


miutan en is ezt kaptam sokmindenki mastol, liga topikokban, sot, magatol klontartol is latom hogy spammol mint a hulyegyerek, tisztelet ennek a topikban, mert ez mondjuk kivetel, igazabol, csak azt akarom kifejezni hogy milyen szinten leszarom a dolgot
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Feb 22 2009 05:57am
de csak hogy double legyen es megjobban a szivetekbe zarjatok
ramegyek klontar lastpostjara
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=28537282&view=findpost&p=174262767
es mit latok ! nah mit !!!!! egy epito jellegu ontopik phear szmajlit
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 22 2009 05:57am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sun, Feb 22 2009, 12:55pm)
nem lehet
en ilyen kocsog faszkalap vagyok ! minden topikot osszespammolok



miutan en is ezt kaptam sokmindenki mastol, liga topikokban, sot, magatol klontartol is latom hogy spammol mint a hulyegyerek, tisztelet ennek a topikban, mert ez mondjuk kivetel, igazabol, csak azt akarom kifejezni hogy milyen szinten leszarom a dolgot


Stickybe nem spammolok, azt meg ne várd el tölem ha nyitsz egy redbold leszoplaktopicot abba nem +1-ezik bele, mert ismerd el, azt arra nyitod.
Ezt viszont gitárral kapcsolatos dolgokra nyitották wacko.gif

Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sun, Feb 22 2009, 12:57pm)
de csak hogy double legyen es megjobban a szivetekbe zarjatok
ramegyek klontar lastpostjara
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=28537282&view=findpost&p=174262767
es mit latok ! nah mit !!!!! egy epito jellegu ontopik phear szmajlit


Egy építő jellegü stickybe posztoltam, gondolom wink.gif

This post was edited by Klontar on Feb 22 2009 05:58am
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Feb 22 2009 05:59am
Quote (Klontar @ Sun, Feb 22 2009, 12:57pm)
Stickybe nem spammolok, azt meg ne várd el tölem ha nyitsz egy redbold leszoplaktopicot abba nem +1-ezik bele, mert ismerd el, azt arra nyitod.
Ezt viszont gitárral kapcsolatos dolgokra nyitották wacko.gif



Egy építő jellegü stickybe posztoltam, gondolom wink.gif


eddig rendben is vagyunk ^^
de akkor josheidere miert nem ugrottal ra rogton az elso offtopik postja utan? ugy mint ram unsure.gif
ne kivetelezz, vagj oda mindenkinek kemenyen!!!!!!!!!!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 22 2009 05:59am
Quote (Davidd106 @ Sun, Feb 22 2009, 12:36pm)
te meg spammer ohmy.gif


nem vagyok spammer, menj és randomkodj máshol ^^

én igazából nem használok pengetőt ... basszushoz annyira nem kell, max 1 - 2 kispál szám van amihez tudom hogy majd kelleni fog
de pl tök jó nyakláncot lehetne belőlük csinálni ^^

ja ofc ilyenem van 1


This post was edited by josheide on Feb 22 2009 06:01am
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 22 2009 06:01am
Quote (josheide @ Sun, Feb 22 2009, 12:59pm)
nem vagyok spammer, menj és randomkodj máshol ^^

én igazából nem használok pengetőt ... basszushoz annyira nem kell, max 1 - 2 kispál szám van amihez tudom hogy majd kelleni fog
de pl tök jó nyakláncot lehetne belőlük csinálni ^^


rofl.gif


Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sun, Feb 22 2009, 12:59pm)
eddig rendben is vagyunk ^^
de akkor josheidere miert nem ugrottal ra rogton az elso offtopik postja utan? ugy mint ram unsure.gif
ne kivetelezz, vagj oda mindenkinek kemenyen!!!!!!!!!!


Mert josheidet szeretem wub.gif
És neki nem 100/100 postja spam egy nap, hanem 100/1-2
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Feb 22 2009 06:03am
Quote (Klontar @ Sun, Feb 22 2009, 01:01pm)
rofl.gif




Mert josheidet szeretem wub.gif
És neki nem 100/100 postja spam egy nap, hanem 100/1-2


ezt te sem mondod komolyan biggrin.gif
o is ugyanazokat a fearszmajli szintu dolgokat tolja mint te
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 22 2009 06:04am
Quote (Klontar @ Sun, Feb 22 2009, 01:01pm)
rofl.gif

Mert josheidet szeretem wub.gif
És neki nem 100/100 postja spam egy nap, hanem 100/1-2


azért ennél rosszabb az arány elismerem
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 22 2009 06:05am
Quote (josheide @ Sun, Feb 22 2009, 01:04pm)
azért ennél rosszabb az arány elismerem


az a 100 felett van már, azt nem számoljuk ;D

Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sun, Feb 22 2009, 01:03pm)
ezt te sem mondod komolyan biggrin.gif
o is ugyanazokat a fearszmajli szintu dolgokat tolja mint te


a fearszmajli jodolog ph34r.gif

e: Most jut eszembe, nem kéne már tényleg spammolni ezt a topicot... dry.gif

This post was edited by Klontar on Feb 22 2009 06:05am
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Feb 22 2009 06:06am
Quote (josheide @ Sun, Feb 22 2009, 01:04pm)
azért ennél rosszabb az arány elismerem


en megertem hogy klontar elfogult a szeretteivel szemben
mar csak azt kell elernem hogy engem is megszeressen es akkor maris nem spammolni fogok hanem epito jellego fearszmajlikat irni
Go Back To Magyar Topic List
Prev12829303132117Next
Add Reply New Topic New Poll