Quote (Nerz8 @ Sun, 13 Apr 2008, 14:58)
nem esett le amit kérdezni akartam... szóval, lesz még normális story (mint pl a Soul Soceity-s részek) vagy csak ilyen bounto-szerű unalmas részek?
Lesz meg jo story resz ^^
A bount arcban az az egy resz a jo, mikor Bankaiozik Ichigo Kariya ellen a vegen, de kb ennyi a jo benne imo.
De Rawen mar mindenre valaszolt, en meg csak most neztem meg megint a topicot.
Quote (Rawen @ Sun, 13 Apr 2008, 14:59)
hat a bounto arc utan jo a story imo,ujra beindul a dolog
omg code geass r2 episode 2 mar megint elobb kint van a chinese sub...kocsog guild leader mar latta
Haha en is most akarom elkezdeni azt az animet, ugy, hogy szart sem tudok rola, mert GD forumon vki mondta hogy kva jo es hogy kint van a masodik evad vagy mi.
This post was edited by kabraxis6 on Apr 13 2008 08:57am