d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev12829303132162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Apr 13 2008 08:03am
Quote (Rawen @ Sun, Apr 13 2008, 02:59pm)
hat a bounto arc utan jo a story imo,ujra beindul a dolog
omg code geass r2 episode 2 mar megint elobb kint van a chinese sub...kocsog guild leader mar latta


wehehe, én megvárom az Eclipse verzsönt, btw 64 résztől érdemes tovább nézni a bleachet?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 13 2008 08:07am
Quote (maybeimhere @ Sun, Apr 13 2008, 03:03pm)
wehehe, én megvárom az Eclipse verzsönt, btw 64 résztől érdemes tovább nézni a bleachet?


nem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 13 2008 08:07am
Quote (maybeimhere @ Sun, 13 Apr 2008, 15:03)
wehehe, én megvárom az Eclipse verzsönt, btw 64 résztől érdemes tovább nézni a bleachet?


en nem birok varni,foleg,h elolvastam belole egy sor spoilert...sztem megint az lesz mint multheten,h a gg fansubs kiadja olyan 11 korul nekiallok leszedni es holnap felkelek 5:30kor,h megnezzem
multheten annyian akartak leszedni meghaltak a mirc botok,+ a torrent is geci lassu volt biggrin.gif

sztem erdemes,de akkor mar hagyd ki a bounto arcot biggrin.gif

This post was edited by Rawen on Apr 13 2008 08:07am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 13 2008 08:56am
Quote (Nerz8 @ Sun, 13 Apr 2008, 14:58)
nem esett le amit kérdezni akartam... szóval, lesz még normális story (mint pl a Soul Soceity-s részek) vagy csak ilyen bounto-szerű unalmas részek?


Lesz meg jo story resz ^^
A bount arcban az az egy resz a jo, mikor Bankaiozik Ichigo Kariya ellen a vegen, de kb ennyi a jo benne imo.
De Rawen mar mindenre valaszolt, en meg csak most neztem meg megint a topicot.

Quote (Rawen @ Sun, 13 Apr 2008, 14:59)
hat a bounto arc utan jo a story imo,ujra beindul a dolog
omg code geass r2 episode 2 mar megint elobb kint van a chinese sub...kocsog guild leader mar latta


Haha en is most akarom elkezdeni azt az animet, ugy, hogy szart sem tudok rola, mert GD forumon vki mondta hogy kva jo es hogy kint van a masodik evad vagy mi.

This post was edited by kabraxis6 on Apr 13 2008 08:57am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 13 2008 08:59am
Quote (kabraxis6 @ Sun, 13 Apr 2008, 15:56)
Haha en is most akarom elkezdeni azt az animet, ugy, hogy szart sem tudok rola, mert GD forumon vki mondta hogy kva jo es hogy kint van a masodik evad vagy mi.


hat az elso season nekem valamiert annyira nem jott be,de nem volt rossz...viszont a 2. most kurva jo pedig meg csak egy reszt lattam biggrin.gif

This post was edited by Rawen on Apr 13 2008 08:59am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 13 2008 09:00am
Quote (Rawen @ Sun, 13 Apr 2008, 15:59)
hat az elso season nekem valamiert annyira nem jott be,de nem volt rossz...viszont a 2. most kurva jo pedig meg csak egy reszt lattam biggrin.gif


Nagyjabol (spoilerek nelkul) fel tudnad vazolni nekem, hogy mirol szol?
Es btw milyen hosszu az elso season?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 13 2008 09:05am
Quote (kabraxis6 @ Sun, 13 Apr 2008, 16:00)
Nagyjabol (spoilerek nelkul) fel tudnad vazolni nekem, hogy mirol szol?
Es btw milyen hosszu az elso season?


25 resz
ez eleg jol felvazolja
http://myanimelist.net/anime.php?id=1575
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 13 2008 09:14am
Quote (Rawen @ Sun, 13 Apr 2008, 16:05)
25 resz
ez eleg jol felvazolja
http://myanimelist.net/anime.php?id=1575


Tyvm.
Jol nez ki. Ez hol van fent? xd
Nn DL, only streaaaaaam!

This post was edited by kabraxis6 on Apr 13 2008 09:15am
Member
Posts: 958
Joined: Apr 4 2008
Gold: 0.00
Apr 13 2008 11:38am
kinem allhatom a mangakat meg az ilyen japan szarsagokat... mar bocs tongue.gif
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 13 2008 11:39am
Quote (Magyar @ Sun, 13 Apr 2008, 18:38)
kinem allhatom a mangakat meg az ilyen japan szarsagokat... mar bocs tongue.gif


... és ezt feltétlenül postolnod kellett ^^ nagy a +1 hatalma, tudom én..
Go Back To Magyar Topic List
Prev12829303132162Next
Add Reply New Topic New Poll