d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1288928902891289228934765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 29 2017 06:16am
boldog karácsony-t mindenkinek így utólag is
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 29 2017 09:42am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 28 2017 12:00pm)
ha már fogászat
elkéne mennem kiszedetni mind a négy bölcsességfogamat
meg lehet azt egy körben úszni v járkálhatok többször?
remélem lesz lehetőség arra, hogy jól bedrogozzanak közbe és ne tudjak magamról


Exem fogorvos, pont januárban megyek bölcsészfogat húzatni
Gyere velem

[/tas]
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 29 2017 09:42am
Quote (Vismajor @ 29 Dec 2017 17:42)
Exem fogorvos, pont januárban megyek bölcsészfogat húzatni
Gyere velem

[/tas]


ezt meg kellett emliteni
ps : remelem jo bena, es kirantja a fel alkapcsodat

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Dec 29 2017 09:43am
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Dec 29 2017 10:14am
Hello Srákok tudom hogy hiányoltatok


e: Sokan nyomják most hogy volt Ladder Res? Van értelme ismét nekiülni, vagy csak páran lézengenek és csak időpazarlás?

This post was edited by LaserBack on Dec 29 2017 10:16am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 29 2017 10:21am
Quote (LaserBack @ Dec 29 2017 05:14pm)
Hello Srákok tudom hogy hiányoltatok


e: Sokan nyomják most hogy volt Ladder Res? Van értelme ismét nekiülni, vagy csak páran lézengenek és csak időpazarlás?


sose volt ilyen jó d2
nincsenek botok, se dupe

sztem vannak is elegen
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 29 2017 10:39am
Quote (LaserBack @ Dec 29 2017 06:14pm)
Hello Srákok tudom hogy hiányoltatok


e: Sokan nyomják most hogy volt Ladder Res? Van értelme ismét nekiülni, vagy csak páran lézengenek és csak időpazarlás?


az arak meg mindig az egekben igy reset utan egy honappal :S
hianyzik a gamebol a dupe meg a botok thx vsg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 29 2017 11:39am
ti kiszeditek a húst a zacskóból ha csak holnap csináljátok meg vagy benne hagyjátok és úgy teszitek a hűtőbe
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 29 2017 11:45am
Quote (Senee @ Dec 29 2017 06:39pm)
ti kiszeditek a húst a zacskóból ha csak holnap csináljátok meg vagy benne hagyjátok és úgy teszitek a hűtőbe


Miert ne szednem? Zacsko az nem a hütöbe valo)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 29 2017 11:53am
Quote (Karan2_Returned @ Dec 29 2017 06:45pm)
Miert ne szednem? Zacsko az nem a hütöbe valo)


hmm
okay

csak berakod egy tálba addig i guess
nemtom, én nem szedtem ki eddig sose
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 29 2017 11:57am
Quote (Senee @ Dec 29 2017 06:53pm)
hmm
okay

csak berakod egy tálba addig i guess
nemtom, én nem szedtem ki eddig sose


Altalaban amugy is bepacolom, ha meg nem akkor is kis tanyeron szoktam befüszerezni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1288928902891289228934765Next
Add Reply New Topic New Poll