d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1288289290291292382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 4 2012 08:54am
Quote (Inakwo @ 4 Apr 2012 15:48)
én sem
de szerintem a többi már csak formalitás lesz
jelenleg a chelsea nem képes megállitani a barcát ahogy a Benfica sem


nembaj, úgyse láttam még bayern-barca meccset :rolleyes:
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 4 2012 08:57am
Quote (bajcli @ 4 Apr 2012 15:54)
nembaj, úgyse láttam még bayern-barca meccset :rolleyes:


és remélem a bayorok nyernek
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 4 2012 10:26am
Quote (bajcli @ Apr 4 2012 03:54pm)
nembaj, úgyse láttam még bayern-barca meccset :rolleyes:


Szorítok egy Bayern-Barca döntőért, faszom se akar real-barca bl döntőt
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 4 2012 10:29am
Quote (Vismajor @ 4 Apr 2012 18:26)
Szorítok egy Bayern-Barca döntőért, faszom se akar real-barca bl döntőt


lakótársam is úgy van vele :D
mondjuk ő nem is mer bayern ellen szurkolni, mer tudja, hogy pofánverdesem
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 5 2012 01:26am
Quote (Vismajor @ 4 Apr 2012 15:43)
Hidd el, én is sajnáltma, hogy megint a bíró akart a főszereplő lenni...
Viszont nem értem, miért nem küzdött a milán..másodikfélidőbe még támadni se próbált, lébecoltak a pályán és alig várták a végén.

csak nem veled


de kinyílt a csipád.

tudod az a baj , amikor valamilyen szinten szóba kerül a barca , neked elönti azt a kis agyadat valami , és nem tudod megállni , hogy be ne szólj valakinek , illetve ne a legpozitívabb fényben tüntesd fel. Aláírom , hogy a barca most a világ legjobb csapata , de hogy még a bírók is nyomják őket állandó jelleggel az kicsit sok.

na puszi

This post was edited by lacoking on Apr 5 2012 01:31am
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Apr 5 2012 01:38am
Quote (bajcli @ Apr 4 2012 03:54pm)
nembaj, úgyse láttam még bayern-barca meccset :rolleyes:


annyira nem is érdekes
megint előveszik a tilitolit + színészkedést
barca továbbmegy
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 5 2012 02:11am
Quote (A122 @ 5 Apr 2012 07:38)
annyira nem is érdekes
megint előveszik a tilitolit + színészkedést
barca továbbmegy


Ez a barca, a sírok ha hangosabban kiabál mellettem az ellenfél c. majomkodás a barcások vérében van, és ezzel fognak továbbmenni mert a németek nem tudják ezt kompenzálni mert ők inkább az erőfocit játszák, ami kevésbé látványos, de sokkal hatásosabb tud lenni, és természetesen több benne a szabálytalanság és a test-test elleni küzdelem...
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 5 2012 02:49am
Quote (Inakwo @ Apr 4 2012 03:57pm)
és remélem a bayorok nyernek




kizárt
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 5 2012 02:52am
Quote (A122 @ 5 Apr 2012 08:38)
annyira nem is érdekes
megint előveszik a tilitolit + színészkedést
barca továbbmegy


az már csak a döntőben lehet
szoval onnan nincs tovább jutás
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 5 2012 02:52am
Quote (Smat @ 5 Apr 2012 10:11)
Ez a barca, a sírok ha hangosabban kiabál mellettem az ellenfél c. majomkodás a barcások vérében van, és ezzel fognak továbbmenni mert a németek nem tudják ezt kompenzálni mert ők inkább az erőfocit játszák, ami kevésbé látványos, de sokkal hatásosabb tud lenni, és természetesen több benne a szabálytalanság és a test-test elleni küzdelem...


AZ A BAJ , HOGY MAX A DÖNTŐBE TALÁLKOZNAK :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1288289290291292382Next
Add Reply New Topic New Poll