Quote (Vismajor @ 4 Apr 2012 15:43)
Hidd el, én is sajnáltma, hogy megint a bíró akart a főszereplő lenni...
Viszont nem értem, miért nem küzdött a milán..másodikfélidőbe még támadni se próbált, lébecoltak a pályán és alig várták a végén.
csak nem veled
de kinyílt a csipád.
tudod az a baj , amikor valamilyen szinten szóba kerül a barca , neked elönti azt a kis agyadat valami , és nem tudod megállni , hogy be ne szólj valakinek , illetve ne a legpozitívabb fényben tüntesd fel. Aláírom , hogy a barca most a világ legjobb csapata , de hogy még a bírók is nyomják őket állandó jelleggel az kicsit sok.
na puszi
This post was edited by lacoking on Apr 5 2012 01:31am