d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1288289290291292397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 9 2011 09:49am
Quote (anyd @ 9 Mar 2011 17:47)
József Attila bemegy a cukrászdába:
- Egy olyat szeretnék, mint ott az úr!
- Konkrétan mire gondol?
- Vajon mire


:DDD

bár az a baj, hogy amíg nem jutott eszembe a mama, még jobban röhögtem rajta, annyira abszurd volt
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 9 2011 09:54am
Quote (anyd @ 9 Mar 2011 16:47)
József Attila bemegy a cukrászdába:
- Egy olyat szeretnék, mint ott az úr!
- Konkrétan mire gondol?
- Vajon mire


Nem értem.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 9 2011 09:55am
Quote (Genthor @ Mar 9 2011 04:54pm)
Nem értem.


Egy hete csak a mamára gondolok
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 9 2011 10:03am
abbahagytam a thai-boxot és most break táncolni szeretnék:D ez nem vicc:P
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 9 2011 10:06am
Quote (anyd @ 9 Mar 2011 16:55)
Egy hete csak a mamára gondolok


Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Mar 9 2011 10:20am
Sherlock Holmes és dr. Watson túrázni mennek, felállítják a sátrukat, és elalszanak. Néhány óra múlva Holmes felébreszti hűséges társát:
- Watson, nézzen fel az égre és mondja meg, mit lát!
- Millió csillagot látok.
- És mit mond ez önnek?
Watson eltöpreng egy darabig.
- Asztronómiai szempontból ez azt jelenti, hogy milliónyi galaxis létezik, és potenciálisan milliárdnyi bolygó. Asztrológiailag ez azt jelenti, hogy a Szaturnusz az Oroszlánban áll. Az idő tekintetében ez azt jelenti, hogy körülbelül negyed négy van. Teológiai szempontból ez a bizonyiték arra, hogy az Úr mindenható és hogy mi kicsinyek és jelentéktelenek vagyunk. Meteorológiai nézőpontból ez arra enged következtetni, hogy holnap gyönyörű napunk lesz. És Önnek mit mond ez?
- Watson, maga idióta! Valaki ellopta a sátrunkat!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 9 2011 11:07am
Quote (Kenny10 @ 9 Mar 2011 18:20)
Sherlock Holmes és dr. Watson túrázni mennek, felállítják a sátrukat, és elalszanak. Néhány óra múlva Holmes felébreszti hűséges társát:
- Watson, nézzen fel az égre és mondja meg, mit lát!
- Millió csillagot látok.
- És mit mond ez önnek?
Watson eltöpreng egy darabig.
- Asztronómiai szempontból ez azt jelenti, hogy milliónyi galaxis létezik, és potenciálisan milliárdnyi bolygó. Asztrológiailag ez azt jelenti, hogy a Szaturnusz az Oroszlánban áll. Az idő tekintetében ez azt jelenti, hogy körülbelül negyed négy van. Teológiai szempontból ez a bizonyiték arra, hogy az Úr mindenható és hogy mi kicsinyek és jelentéktelenek vagyunk. Meteorológiai nézőpontból ez arra enged következtetni, hogy holnap gyönyörű napunk lesz. És Önnek mit mond ez?
- Watson, maga idióta! Valaki ellopta a sátrunkat!


Sherlock'd.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 9 2011 02:22pm
A mérnökhallgató vizsgázik.
Tanár: - Fiam, zavar a neonfény?
Diák: - Nem.
Tanár: - Rendben, akkor találkozunk jövőre.
Jövőre:
T: - Fiam, zavar a neonfény?
D: - Igen.
T: - Rendben, akkor viszlát jövőre!
Jövőre:
T: - Fiam, zavar a neonfény?
D: - De tanár úr, ez halogénlámpa!
T: - Akkor kezdhetjük...
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 9 2011 02:25pm
Quote (Baleee @ Mar 9 2011 09:22pm)
A mérnökhallgató vizsgázik.
Tanár: - Fiam, zavar a neonfény?
Diák: - Nem.
Tanár: - Rendben, akkor találkozunk jövőre.
Jövőre:
T: - Fiam, zavar a neonfény?
D: - Igen.
T: - Rendben, akkor viszlát jövőre!
Jövőre:
T: - Fiam, zavar a neonfény?
D: - De tanár úr, ez halogénlámpa!
T: - Akkor kezdhetjük...


ez kicsit old, de elég lol
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 9 2011 02:36pm
Az asszony megy haza, és a férjét egy idegen nővel találja! Az asszony mérgében ráüvölt:
- Tudtam!
Mire a férj:
- Ő viszont még mindig tud! :D:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1288289290291292397Next
Add Reply New Topic New Poll