Quote (Senee @ Dec 27 2017 01:34pm)
már megérte karácsonyozni, kiderült h van lyukas fog xD
nekem pár éve volt 11
fél évig jártam fogorvoshoz mire mindet betömte
egyhez kellett csinálni ilyen új koronát is
Tfw az evek alatt hatalmas lyukak lettek a 3-4-5-os fogaim nyakan az inyem mellett, fent is meg lent is, mindket oldalt
Jarok gyakran fogorvoshoz, de azokat sose mondta h mitol vannak v be kell e oket tomni, en meg nem kerdeztem
Aztan most fajt az egyik, ugyhogy elmentem megcsinaltatni mindet
Tfw azert voltak, mert tul erosen (!) mosom a fogam es az evek alatt sikerult baszott nagy kratereket csinalnom rajuk
Tfw nem fajt es konkretan semmi nem latszik mar beloluk, mintha soha nem is lettek volna
Bamulatos mit meg nem tudnak csinalni
Nem az en fogam de kb igy kepzeljetek el
https://goo.gl/images/bSScDkThis post was edited by llllllllllll on Dec 28 2017 02:56am