d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1288528862887288828894765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Dec 27 2017 11:26am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Dec 2017 01:33)
evosoftot vágja itt valaki, hogy milyen?

Fizetések jók, bónuszok, iroda mennyire open, ... stb?


van egy irodajuk abban az epuletben ahol dolgozok

ennyit tudtam segiteni
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Dec 27 2017 12:07pm
Mindig elborzadok mekkora kabelt tudok fektetni a wcbe
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 27 2017 12:35pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 27 Dec 2017 20:07)
Mindig elborzadok mekkora kabelt tudok fektetni a wcbe


mert egy mutáns vagy
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 27 2017 04:29pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Dec 27 2017 06:07pm)
Mindig elborzadok mekkora kabelt tudok fektetni a wcbe



Miért lógatod be a farkad? :wacko:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 27 2017 05:45pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 27 Dec 2017 18:07)
Mindig elborzadok mekkora kabelt tudok fektetni a wcbe


En 2 napja akkorat szartam hogy eldugult a wc, kosz Mao..
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 28 2017 02:53am
Quote (Senee @ Dec 27 2017 01:34pm)
már megérte karácsonyozni, kiderült h van lyukas fog xD


nekem pár éve volt 11
fél évig jártam fogorvoshoz mire mindet betömte
egyhez kellett csinálni ilyen új koronát is


Tfw az evek alatt hatalmas lyukak lettek a 3-4-5-os fogaim nyakan az inyem mellett, fent is meg lent is, mindket oldalt
Jarok gyakran fogorvoshoz, de azokat sose mondta h mitol vannak v be kell e oket tomni, en meg nem kerdeztem
Aztan most fajt az egyik, ugyhogy elmentem megcsinaltatni mindet
Tfw azert voltak, mert tul erosen (!) mosom a fogam es az evek alatt sikerult baszott nagy kratereket csinalnom rajuk
Tfw nem fajt es konkretan semmi nem latszik mar beloluk, mintha soha nem is lettek volna

Bamulatos mit meg nem tudnak csinalni

Nem az en fogam de kb igy kepzeljetek el
https://goo.gl/images/bSScDk

This post was edited by llllllllllll on Dec 28 2017 02:56am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 28 2017 03:20am
Quote (llllllllllll @ Dec 28 2017 09:53am)
Tfw az evek alatt hatalmas lyukak lettek a 3-4-5-os fogaim nyakan az inyem mellett, fent is meg lent is, mindket oldalt
Jarok gyakran fogorvoshoz, de azokat sose mondta h mitol vannak v be kell e oket tomni, en meg nem kerdeztem
Aztan most fajt az egyik, ugyhogy elmentem megcsinaltatni mindet
Tfw azert voltak, mert tul erosen (!) mosom a fogam es az evek alatt sikerult baszott nagy kratereket csinalnom rajuk
Tfw nem fajt es konkretan semmi nem latszik mar beloluk, mintha soha nem is lettek volna

Bamulatos mit meg nem tudnak csinalni

Nem az en fogam de kb igy kepzeljetek el
https://goo.gl/images/bSScDk


Alig kell odanyomni a fogkefet, lenyegeben bekened fogkremmel es hagyod par percet a fogakon, utana lemosod.

Amugy en is amultam, nekem letört par eve egy fel fogam, es betömtek ugy hogy jobban nez ki mint regen.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 28 2017 04:23am
Quote (llllllllllll @ 28 Dec 2017 08:53)
Tfw az evek alatt hatalmas lyukak lettek a 3-4-5-os fogaim nyakan az inyem mellett, fent is meg lent is, mindket oldalt
Jarok gyakran fogorvoshoz, de azokat sose mondta h mitol vannak v be kell e oket tomni, en meg nem kerdeztem
Aztan most fajt az egyik, ugyhogy elmentem megcsinaltatni mindet
Tfw azert voltak, mert tul erosen (!) mosom a fogam es az evek alatt sikerult baszott nagy kratereket csinalnom rajuk
Tfw nem fajt es konkretan semmi nem latszik mar beloluk, mintha soha nem is lettek volna

Bamulatos mit meg nem tudnak csinalni

Nem az en fogam de kb igy kepzeljetek el
https://goo.gl/images/bSScDk


Ilyen nekem is volt, 2 is, a doki aki csinalta kb 30 perc alatt vegzett mind a kettovel, mintha teljesen uj fogsort kaptam volna, es a legjobb hogy utana egybol lehet enni inni mert mas technikaja van mint a sima amalgamnak. Az elejen kicsit furcsa hogy ujra van fogad de imo sokkal magabiztosabb leszel szinte azonnal.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 28 2017 04:39am
Quote (llllllllllll @ Dec 28 2017 10:53am)
Tfw az evek alatt hatalmas lyukak lettek a 3-4-5-os fogaim nyakan az inyem mellett, fent is meg lent is, mindket oldalt
Jarok gyakran fogorvoshoz, de azokat sose mondta h mitol vannak v be kell e oket tomni, en meg nem kerdeztem
Aztan most fajt az egyik, ugyhogy elmentem megcsinaltatni mindet
Tfw azert voltak, mert tul erosen (!) mosom a fogam es az evek alatt sikerult baszott nagy kratereket csinalnom rajuk
Tfw nem fajt es konkretan semmi nem latszik mar beloluk, mintha soha nem is lettek volna

Bamulatos mit meg nem tudnak csinalni

Nem az en fogam de kb igy kepzeljetek el
https://goo.gl/images/bSScDk


shieeeeet
t4i
en is geci erosen mosok fogat mert ugy szoktam meg/szeretem, kb 2-3 havonta kell uj fogkefe mert szarramennek a szalai
Go Back To Magyar Topic List
Prev1288528862887288828894765Next
Add Reply New Topic New Poll