Quote (CyberPunk666 @ Dec 25 2017 11:33pm)
evosoftot vágja itt valaki, hogy milyen?
Fizetések jók, bónuszok, iroda mennyire open, ... stb?
Kodnigger a munkak nagyresze, de akinek ez jon be az szereti
Tobb ismerosom ment oda / jott onnan es nem mondtak rola rosszat so far