d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1288228832884288528864765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 25 2017 05:33pm
evosoftot vágja itt valaki, hogy milyen?

Fizetések jók, bónuszok, iroda mennyire open, ... stb?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 25 2017 05:37pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 26 2017 12:33am)
evosoftot vágja itt valaki, hogy milyen?

Fizetések jók, bónuszok, iroda mennyire open, ... stb?


anyaeknak a legfobb konkurenciajuk itt miskolcon, mert ketszer annyit fizetnek (mint a hp)
de belsos infom nincs roluk
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 25 2017 05:38pm
Quote (Taszilo.^ @ 26 Dec 2017 01:37)
anyaeknak a legfobb konkurenciajuk itt miskolcon, mert ketszer annyit fizetnek (mint a hp)
de belsos infom nincs roluk


jah igen, a budapesti részleg érdekel.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 25 2017 05:40pm
Quote (CyberPunk666 @ 26 Dec 2017 01:33)
evosoftot vágja itt valaki, hogy milyen?

Fizetések jók, bónuszok, iroda mennyire open, ... stb?


szar
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 25 2017 05:50pm
Quote (RRC @ 26 Dec 2017 01:40)
szar


kösz tesó etc
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 25 2017 07:01pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 26 2017 01:33am)
evosoftot vágja itt valaki, hogy milyen?

Fizetések jók, bónuszok, iroda mennyire open, ... stb?


sok pornofilmet toltenek unnepek alatt
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 26 2017 01:23am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 26 2017 12:38am)
jah igen, a budapesti részleg érdekel.



amikor anno munkaerokozvetitesnel dolgoztam, adtunk oda el embert. Nekem az a benyomasom hogy szeretik az emberek, a fizeteseik is versenykepesek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 26 2017 04:23am
mehet a bukovina

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 26 2017 04:28am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 25 2017 11:33pm)
evosoftot vágja itt valaki, hogy milyen?

Fizetések jók, bónuszok, iroda mennyire open, ... stb?


Kodnigger a munkak nagyresze, de akinek ez jon be az szereti
Tobb ismerosom ment oda / jott onnan es nem mondtak rola rosszat so far
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 26 2017 05:54am
Szombaton vegre megjon a PlayStationom es tudok vegre kockulni, lehet szilveszterkor szarok mindenbe bele aztan fifazok egesz ejszaka meg kabszizok, what a life.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1288228832884288528864765Next
Add Reply New Topic New Poll