d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1287288289290291532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 18 2016 04:35am
Quote (Fej @ Nov 18 2016 11:34am)
Hogyan fogalmaznád meg szépen, ugy, hogy ne bántsd meg a másikat, hogy Te csak dugni akarsz osszejarni Vele?


mit szólnál ahhoz ha csak jóbarátok lennénk extrákkal
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 18 2016 04:36am
Quote (Fej @ 18 Nov 2016 11:34)
Hogyan fogalmaznád meg szépen, ugy, hogy ne bántsd meg a másikat, hogy Te csak dugni akarsz osszejarni Vele?


Üdvözlet, meghivhatlak-e kvartelyomba bagzani te szep leany?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 18 2016 04:53am
Quote (Fej @ 18 Nov 2016 11:34)
Hogyan fogalmaznád meg szépen, ugy, hogy ne bántsd meg a másikat, hogy Te csak dugni akarsz osszejarni Vele?


Ne fogalmazd meg, csak csinald. >D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 18 2016 04:58am
Quote (josheide @ 18 Nov 2016 11:53)
Ne fogalmazd meg, csak csinald. >D


eddig ez volt, 2 hetig talalkozgattunk, ugy, hogy magunkrol kb semmit nem beszeltunk, csak kozeletrol, filmekrol, nyaralasokrol es hasonlo faszsagokrol

tokeletesen mukodott is, aztan a heten lemondtam 2 talalkozot es azota megy a depressziozas

tegnap talalkoztam vele es elmondtam neki, hogy olyan elethelyzetben vagyok most, hogy keptelen vagyok most normalis kapcsolatra es ugy ereztem akkor vagyok teljesen oszinte ha ezt most tisztazzuk

o meg szerintem beforgatta magat, hogy vele van a baj, mert ha valamit mashogy csinalt volna, akkor nem mondanek neki ilyeneket, probaltam ravezetni, hogy nem vele van a baj, egyszeruen most nekem nem megy, de tokre magara vette

mindenestre nalam maradt a vibratora, amit mar nem hiszen, hogy visszakerne, ha tobbet nem hív, akkor van egy ingyen vibrim, mindennek a jo oldalat kell nezni
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 18 2016 04:58am
Quote (Fej @ Nov 18 2016 11:34am)
Hogyan fogalmaznád meg szépen, ugy, hogy ne bántsd meg a másikat, hogy Te csak dugni akarsz osszejarni Vele?


vajazd ki a bakancsod, vedd fel a legjobb buzirendőr outfitet és a megfelelő pillanatban vágj bele:
döntésképtelen vagyok, akarlak is meg nem is, sajnálom de a saját szexuális beállítottságommal sem vagyok tisztában
kérlek fogadj el úgy, hogy nem tudom mit akarok azon kívül hogy téged kihasználni
majd kérj vegyesköretet a cordon bleu-hoz

Quote (Fej @ Nov 18 2016 11:58am)
probaltam ravezetni, hogy nem vele van a baj, egyszeruen most nekem nem megy, de tokre magara vette


shit, ennek a lánynak van esze, akkor nem lesz elég csak siman primitivnek lenni

This post was edited by lacketto on Nov 18 2016 05:00am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 18 2016 05:00am
Quote (lacketto @ 18 Nov 2016 11:58)
vajazd ki a bakancsod, vedd fel a legjobb buzirendőr outfitet és a megfelelő pillanatban vágj bele:
döntésképtelen vagyok, akarlak is meg nem is, sajnálom de a saját szexuális beállítottságommal sem vagyok tisztában
kérlek fogadj el úgy, hogy nem tudom mit akarok azon kívül hogy téged kihasználni
majd kérj vegyesköretet a cordon bleu-hoz


nem szeretem a rizst

Quote (lacketto @ 18 Nov 2016 11:58)


shit, ennek a lánynak van esze, akkor nem lesz elég csak siman primitivnek lenni


pont, hogy nem egy eszleny szegenyem, ezert is sikerult neki 2 het alatt tok hulyet csinalnia magabol

This post was edited by Fej on Nov 18 2016 05:03am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 18 2016 05:04am
Quote (Fej @ 18 Nov 2016 11:58)
eddig ez volt, 2 hetig talalkozgattunk, ugy, hogy magunkrol kb semmit nem beszeltunk, csak kozeletrol, filmekrol, nyaralasokrol es hasonlo faszsagokrol

tokeletesen mukodott is, aztan a heten lemondtam 2 talalkozot es azota megy a depressziozas

tegnap talalkoztam vele es elmondtam neki, hogy olyan elethelyzetben vagyok most, hogy keptelen vagyok most normalis kapcsolatra es ugy ereztem akkor vagyok teljesen oszinte ha ezt most tisztazzuk

o meg szerintem beforgatta magat, hogy vele van a baj, mert ha valamit mashogy csinalt volna, akkor nem mondanek neki ilyeneket, probaltam ravezetni, hogy nem vele van a baj, egyszeruen most nekem nem megy, de tokre magara vette

mindenestre nalam maradt a vibratora, amit mar nem hiszen, hogy visszakerne, ha tobbet nem hív, akkor van egy ingyen vibrim, mindennek a jo oldalat kell nezni


Miert nem akarsz kapcsolatot?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 18 2016 05:05am
Quote (Fej @ Nov 18 2016 11:34am)
Hogyan fogalmaznád meg szépen, ugy, hogy ne bántsd meg a másikat, hogy Te csak dugni akarsz osszejarni Vele?


naponta ketszer kapnanak enni a pinceben
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 18 2016 05:07am
Quote (josheide @ 18 Nov 2016 12:04)
Miert nem akarsz kapcsolatot?


ezt nem tudom megfogalmazni 2 sorban, skypoljunk majd valamikor :D

amugy diohejban annyi, ugy erzem nem most kene talalkoznom eletem szerelmevel, mert ha most talalkoznek vele, csak elbasznam
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 18 2016 05:09am
Quote (Fej @ 18 Nov 2016 12:07)
ezt nem tudom megfogalmazni 2 sorban, skypoljunk majd valamikor :D

amugy diohejban annyi, ugy erzem nem most kene talalkoznom eletem szerelmevel, mert ha most talalkoznek vele, csak elbasznam


Benne vagyok!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1287288289290291532Next
Add Reply New Topic New Poll