Quote (Smat @ Apr 3 2012 08:34pm)
Barcelona.. 2 kamu szar tizenegyes.. Milan kifogja őket picsázni, Prince vagy Zlatan gólt fog rúgni, ez 100.
Utána a barca meg mehet sírni a szar pálya meg a szél meg mittudomén mi miatt.
A második tizi is szabálytalan volt, de ezért kb sehol sem adnak tizenegyest, viszont az elsőn mi a faszt vitatsz?

elpattant a védőtől a labda mesis közé és a labda közé ált kirugta a támaszkodólábát, ennyi.
De egyébként "Jhaj, istenemre, rúgjunk még hármat a második félidőben, különben évekig hallgathatjuk, hogy "megint" a bíró tolt be minket a 4 közé...
Mondjuk ha szubjektív akarok lenni, azt mondanám, most végre a fasz jófelén áll a barca a bírók terén, mert sírjatokcsak, de ebben az évban csak a szopóág jutott."