d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1287288289290291382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Apr 3 2012 12:54pm
Lehet valahol nézni oline a Barca Milant, ahol valami minőségibb?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 3 2012 01:34pm
Barcelona.. 2 kamu szar tizenegyes.. Milan kifogja őket picsázni, Prince vagy Zlatan gólt fog rúgni, ez 100.
Utána a barca meg mehet sírni a szar pálya meg a szél meg mittudomén mi miatt.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 3 2012 01:40pm
Quote (Smat @ Apr 3 2012 08:34pm)
Barcelona.. 2 kamu szar tizenegyes.. Milan kifogja őket picsázni, Prince vagy Zlatan gólt fog rúgni, ez 100.
Utána a barca meg mehet sírni a szar pálya meg a szél meg mittudomén mi miatt.


A második tizi is szabálytalan volt, de ezért kb sehol sem adnak tizenegyest, viszont az elsőn mi a faszt vitatsz? :D elpattant a védőtől a labda mesis közé és a labda közé ált kirugta a támaszkodólábát, ennyi.
De egyébként "Jhaj, istenemre, rúgjunk még hármat a második félidőben, különben évekig hallgathatjuk, hogy "megint" a bíró tolt be minket a 4 közé...
Mondjuk ha szubjektív akarok lenni, azt mondanám, most végre a fasz jófelén áll a barca a bírók terén, mert sírjatokcsak, de ebben az évban csak a szopóág jutott."
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 3 2012 01:47pm
Quote (Vismajor @ 3 Apr 2012 19:40)
A második tizi is szabálytalan volt, de ezért kb sehol sem adnak tizenegyest, viszont az elsőn mi a faszt vitatsz? :D elpattant a védőtől a labda mesis közé és a labda közé ált kirugta a támaszkodólábát, ennyi.
De egyébként "Jhaj, istenemre, rúgjunk még hármat a második félidőben, különben évekig hallgathatjuk, hogy "megint" a bíró tolt be minket a 4 közé...
Mondjuk ha szubjektív akarok lenni, azt mondanám, most végre a fasz jófelén áll a barca a bírók terén, mert sírjatokcsak, de ebben az évban csak a szopóág jutott."


Jó hát ezen kár is vitázni, mert ez a barca foci egy vicc, ez tény, lóbálom a kezem mielőtt még hozzámérnek és messi a kiráJ c. hülyeség...
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 4 2012 01:09am
Quote (Vismajor @ 3 Apr 2012 20:40)
A második tizi is szabálytalan volt, de ezért kb sehol sem adnak tizenegyest, viszont az elsőn mi a faszt vitatsz? :D elpattant a védőtől a labda mesis közé és a labda közé ált kirugta a támaszkodólábát, ennyi.
De egyébként "Jhaj, istenemre, rúgjunk még hármat a második félidőben, különben évekig hallgathatjuk, hogy "megint" a bíró tolt be minket a 4 közé...
Mondjuk ha szubjektív akarok lenni, azt mondanám, most végre a fasz jófelén áll a barca a bírók terén, mert sírjatokcsak, de ebben az évban csak a szopóág jutott."


teljesen jogos volt mind2 tizi
az más kérdés hogy a 2. ért ahogy mondod nem nagyon adnak tizit főleg ilyen meccsen a félidő végén nem kellett volna. Na de ezért nem fogok sirni, mert a barca ennyivel minimum jobb csapat jelenleg!
Jobb csapattol nem szégyen kiesni, Grat a Barcának és sok sikert nekik a továbbiakban!
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 4 2012 02:32am
Quote (Vismajor @ 3 Apr 2012 21:40)
A második tizi is szabálytalan volt, de ezért kb sehol sem adnak tizenegyest, viszont az elsőn mi a faszt vitatsz? :D elpattant a védőtől a labda mesis közé és a labda közé ált kirugta a támaszkodólábát, ennyi.
De egyébként "Jhaj, istenemre, rúgjunk még hármat a második félidőben, különben évekig hallgathatjuk, hogy "megint" a bíró tolt be minket a 4 közé...
Mondjuk ha szubjektív akarok lenni, azt mondanám, most végre a fasz jófelén áll a barca a bírók terén, mert sírjatokcsak, de ebben az évban csak a szopóág jutott."



na azért erről lehetne beszélgetni :)
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 4 2012 07:43am
Quote (Inakwo @ Apr 4 2012 08:09am)
teljesen jogos volt mind2 tizi
az más kérdés hogy a 2. ért ahogy mondod nem nagyon adnak tizit főleg ilyen meccsen a félidő végén nem kellett volna. Na de ezért nem fogok sirni, mert a barca ennyivel minimum jobb csapat jelenleg!
Jobb csapattol nem szégyen kiesni, Grat a Barcának és sok sikert nekik a továbbiakban!


Hidd el, én is sajnáltma, hogy megint a bíró akart a főszereplő lenni...
Viszont nem értem, miért nem küzdött a milán..másodikfélidőbe még támadni se próbált, lébecoltak a pályán és alig várták a végén.
Quote (lacoking @ Apr 4 2012 09:32am)
na azért erről lehetne beszélgetni :)


csak nem veled
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 4 2012 07:45am
Quote (Vismajor @ 4 Apr 2012 14:43)
Hidd el, én is sajnáltma, hogy megint a bíró akart a főszereplő lenni...
Viszont nem értem, miért nem küzdött a milán..másodikfélidőbe még támadni se próbált, lébecoltak a pályán és alig várták a végén.

csak nem veled


ennyit tudnak
egy sérültekkel tele tüzdelt csapat sajnos ilyen. Ráadásul ha teljes lett volna a keret akkor is pottyanunk mert jobbak vagytok sokkal. Nekünk legalább 3 igazolás kellene
na nem baj majd jövöre
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 4 2012 07:47am
Quote (Inakwo @ Apr 4 2012 02:45pm)
ennyit tudnak
egy sérültekkel tele tüzdelt csapat sajnos ilyen. Ráadásul ha teljes lett volna a keret akkor is pottyanunk mert jobbak vagytok sokkal. Nekünk legalább 3 igazolás kellene
na nem baj majd jövöre


boateng sem volt/van /(még) a csúcson, pedig ha ő formában van az elég nagya húzó erő a csapatnak, és aláírom, Ts minden csapatból hiányozni manapság... :D
Viszont én másokkal ellentétben pl abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy a barca a londondynamoval fog elődöntőzni... Benfika nem szar csapat
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 4 2012 07:48am
Quote (Vismajor @ 4 Apr 2012 14:47)
boateng sem volt/van /(még) a csúcson, pedig ha ő formában van az elég nagya húzó erő a csapatnak, és aláírom, Ts minden csapatból hiányozni manapság... :D
Viszont én másokkal ellentétben pl abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy a barca a londondynamoval fog elődöntőzni... Benfika nem szar csapat


én sem
de szerintem a többi már csak formalitás lesz
jelenleg a chelsea nem képes megállitani a barcát ahogy a Benfica sem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1287288289290291382Next
Add Reply New Topic New Poll