Quote (Karan2_Returned @ Dec 23 2017 10:26pm)
magyarisztanban vagyok tegnap ota, nappaliban folyamatosan megy a tv, es minden reklamblokkban par masodperc arrol szol hogy orban viktor mekkora istenkiraly es Brüsszel az ellenseg
mikor lesz rendes diktatura vegre?
Nyugi, ha átkapcsoltok az RTL-re, ott mindenki a kormányt szidja.