d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1287828792880288128824765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 22 2017 11:40pm
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 23 2017 12:28pm
nem tudok szénának válaszolni, mert full a pm boxa
thx mesh
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Dec 23 2017 02:27pm
Ettol a friday 13tol rendesen a hideg raz. Bebujtam egy szekrenybe es szejjelverte az allat Jasonnel.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 23 2017 03:26pm
magyarisztanban vagyok tegnap ota, nappaliban folyamatosan megy a tv, es minden reklamblokkban par masodperc arrol szol hogy orban viktor mekkora istenkiraly es Brüsszel az ellenseg

mikor lesz rendes diktatura vegre?

This post was edited by Karan2_Returned on Dec 23 2017 03:26pm
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 23 2017 03:29pm
Quote (Karan2_Returned @ Dec 23 2017 10:26pm)
magyarisztanban vagyok tegnap ota, nappaliban folyamatosan megy a tv, es minden reklamblokkban par masodperc arrol szol hogy orban viktor mekkora istenkiraly es Brüsszel az ellenseg

mikor lesz rendes diktatura vegre?


Nyugi, ha átkapcsoltok az RTL-re, ott mindenki a kormányt szidja.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 23 2017 03:34pm
Quote (-joey- @ Dec 23 2017 10:29pm)
Nyugi, ha átkapcsoltok az RTL-re, ott mindenki a kormányt szidja.


de ott nem megy a reszkessetek betörök
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Dec 23 2017 06:45pm
Quote (Karan2_Returned @ 23 Dec 2017 21:26)
magyarisztanban vagyok tegnap ota, nappaliban folyamatosan megy a tv, es minden reklamblokkban par masodperc arrol szol hogy orban viktor mekkora istenkiraly es Brüsszel az ellenseg

mikor lesz rendes diktatura vegre?


amúgyis csak nyuggerek néznek tvt manapság
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 23 2017 06:46pm
Quote (MarcusD @ Dec 24 2017 02:45am)
amúgyis csak nyuggerek néznek tvt manapság


+krix
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 23 2017 09:38pm
Quote (-joey- @ Dec 23 2017 10:29pm)
Nyugi, ha átkapcsoltok az RTL-re, ott mindenki a kormányt szidja.



Az egyetlen “”ertelmes”” tv manapsag
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 24 2017 02:37am

Go Back To Magyar Topic List
Prev1287828792880288128824765Next
Add Reply New Topic New Poll