Quote (BOSCH_CEO @ 22 Dec 2017 14:05)
idk, sztem alapvetoen eleg kenyelmes, hogy mindenki egyszerre all le az evben, foleg igy h europai cegnel dolgozom (finnek hollandok honap kozepe ota nem igazan dolgoznak ^^)
nem tudom milyen szakmaban dolgozol de ez igy gyanusan kenyelmesnek hangzik
a komolyabb gyarak tobbsege nem all le ilyenkor se, csak az ertelmes emberek mind szabira mennek es kettesevel tortennek a faszsagok amik a finneket meg a hollandokat is visszarangatjak szabirol
Quote (jarabekg @ 22 Dec 2017 14:20)
media it r&d keverek (Sanoma)
ezt megszakerteni se tudom
This post was edited by SteelMeetsSteel on Dec 22 2017 06:23am