d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1287228732874287528764765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 19 2017 12:34pm
Quote (Taszilo.^ @ 19 Dec 2017 20:30)
de a vilink legalabb szep B)


szep dolog is a kompenzalas
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 19 2017 01:04pm
soon 2018van és még mindig nem a barátom
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 19 2017 01:50pm
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 19 2017 01:54pm
Quote (TassassinHc @ Dec 19 2017 08:50pm)


A 10% kedvezmény e-vonatjegyre szerintem elég jó.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 19 2017 01:58pm
Quote (-joey- @ Dec 19 2017 09:54pm)
A 10% kedvezmény e-vonatjegyre szerintem elég jó.


[jarabek] nekem indegy mert a cég fizeti [/jarabek]


etc
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 19 2017 02:00pm
Quote (-joey- @ 19 Dec 2017 20:54)
A 10% kedvezmény e-vonatjegyre szerintem elég jó.


ne adjanak kedvezményt, csak legyen normális szolgáltatás. ugyanez a BKV-ra / BKK-ra is vonatkozik.
nem ellened szólt a post :)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 19 2017 02:07pm
Quote (TassassinHc @ Dec 19 2017 09:00pm)
ne adjanak kedvezményt, csak legyen normális szolgáltatás. ugyanez a BKV-ra / BKK-ra is vonatkozik.
nem ellened szólt a post :)


Úgy szidod a MÁV-ot ahogy akarod. 2013 óta nem dolgozok a MÁV-nál, nyilván mint utasnak illetve szakmailag nekem is megvan a véleményem róluk. Mondjuk én főleg távolsági vonatokkal utazok, IC, EC, RailJet, ott különösebb problémáim sose voltak, de az elővárosi vonatokat pl. elég sokan szidják, hogy késik és szar meg kb. az összes mellékvonal iegy rakás igénytelenség, mintha direkt azt akarnák, hogy inkább menjenek az emberek busszal.

This post was edited by -joey- on Dec 19 2017 02:10pm
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 19 2017 02:11pm
Quote (-joey- @ 19 Dec 2017 21:07)
Úgy szidod a MÁV-ot ahogy akarod. 2013 óta nem dolgozok a MÁV-nál, nyilván nekem is megvan a véleményem róluk. Mondjuk én főleg távolsági vonatokkal utazok, IC, EC, RailJet, ott különösebb problémáim sose voltak, de az elővárosi vonatokat pl. elég sokan szidják, hogy késik és szar meg kb. az összes mellékvonal iegy rakás igénytelenség, mintha direkt azt akarnák, hogy inkább menjenek az emberek busszal.


a buszosok is mintha direkt azt akarnák, hogy menjen az ember valami mással :D

a kontextusból azt hittem, hogy jelenleg is a mávnál dolgozol
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 19 2017 02:22pm
Quote (TassassinHc @ Dec 19 2017 09:11pm)
a buszosok is mintha direkt azt akarnák, hogy menjen az ember valami mással :D

a kontextusból azt hittem, hogy jelenleg is a mávnál dolgozol


Nem, ezt néhány ember bemesélte itt magának évekkel ezelőtt, hogy én csak egy jobbikos szittyamagyar jegyvizsgáló vagyok, és azóta ez a lemez megy.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 19 2017 03:26pm
Quote (-joey- @ 19 Dec 2017 21:22)
Nem, ezt néhány ember bemesélte itt magának évekkel ezelőtt, hogy én csak egy jobbikos szittyamagyar jegyvizsgáló vagyok, és azóta ez a lemez megy.


erről még csak nem is tudtam

mondjuk annyi mindenről maradtam le..


ehöl gyec ezkla - mondjuk tudom, hogy algo-tól, de azt nem tudom kicsoda.
a hiteles sztori sincsen meg igazából
se a késelés
se a menedzserkedés
azt sem tudom, hogy miért bosch, kem tényleg koxol-e?

stb... még vagy egy tucat "alap sztori" csak felületesen van meg...

tfw kik vagytok ti? itt mindenki felnőtt? mit keresek én itt? és hol van valakinek az anyja?

tökre ki vagyok zökkenve
Go Back To Magyar Topic List
Prev1287228732874287528764765Next
Add Reply New Topic New Poll