Quote (-joey- @ 19 Dec 2017 21:22)
Nem, ezt néhány ember bemesélte itt magának évekkel ezelőtt, hogy én csak egy jobbikos szittyamagyar jegyvizsgáló vagyok, és azóta ez a lemez megy.
erről még csak nem is tudtam
mondjuk annyi mindenről maradtam le..
ehöl gyec ezkla - mondjuk tudom, hogy algo-tól, de azt nem tudom kicsoda.
a hiteles sztori sincsen meg igazából
se a késelés
se a menedzserkedés
azt sem tudom, hogy miért bosch, kem tényleg koxol-e?
stb... még vagy egy tucat "alap sztori" csak felületesen van meg...
tfw kik vagytok ti? itt mindenki felnőtt? mit keresek én itt? és hol van valakinek az anyja?
tökre ki vagyok zökkenve