Quote (Inakwo @ Mar 20 2012 11:11pm)
nyugodtan irigyelheted tovább, mert attol hogy látod messit még szegényebb vagy pár csodával
Ez persze igaz, de azt kell értékelnünk, amink van

És ha lehetne választani, nála maradnék ^^
(mondjuk elfogult is vagyok, +a régi játékot sztem még mindig hülyeség összehasonlítani a maival)
This post was edited by Vismajor on Mar 20 2012 04:12pm