d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1286287288289290382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 20 2012 04:12pm
Quote (Inakwo @ Mar 20 2012 11:11pm)
nyugodtan irigyelheted tovább, mert attol hogy látod messit még szegényebb vagy pár csodával


Ez persze igaz, de azt kell értékelnünk, amink van :D És ha lehetne választani, nála maradnék ^^
(mondjuk elfogult is vagyok, +a régi játékot sztem még mindig hülyeség összehasonlítani a maival)

This post was edited by Vismajor on Mar 20 2012 04:12pm
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Mar 21 2012 09:24am
buzi mlsz-nek is 19:15-re kell rakni a szerdai meccset, nehogy le lehessen menni anélkül debrecenbe, hogy ott éjszakázol..
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 29 2012 05:54am
hát ez a szánalom a köbön
de biztos megmagyarázzák majd a barca kömönymagok

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barcelona-panaszt-nyujtottak-be-az-uefa-nal-a-san-siro-gyepe-miatt-2123708
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 29 2012 06:33am
Quote (Inakwo @ Mar 29 2012 12:54pm)
hát ez a szánalom a köbön
de biztos megmagyarázzák majd a barca kömönymagok

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barcelona-panaszt-nyujtottak-be-az-uefa-nal-a-san-siro-gyepe-miatt-2123708


Mi az a kömöny?
Egyébként murinho óta ez nem olyan wtf? kategória, hogy csak a barca miatt elkúrják a gyepet :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 29 2012 06:35am
Quote (Vismajor @ 29 Mar 2012 13:33)
Mi az a kömöny?
Egyébként murinho óta ez nem olyan wtf? kategória, hogy csak a barca miatt elkúrják a gyepet :D


ne haragudj de ezért a UEFAhoz fordulni...
legközelebb mi lesz? azt kéritek hogy az idegenbeli meccseiteket is otthon kelljen játszani? vagy mi?
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 29 2012 06:36am
Quote (Inakwo @ Mar 29 2012 01:35pm)
ne haragudj de ezért a UEFAhoz fordulni...
legközelebb mi lesz? azt kéritek hogy az idegenbeli meccseiteket is otthon kelljen játszani? vagy mi?


Ettől még a san siroban tragédia a gyep :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 29 2012 06:41am
Quote (Vismajor @ 29 Mar 2012 13:36)
Ettől még a san siroban tragédia a gyep :D


senki nem tagadja de ha erre fogjátok hogy nem rugtatok golt akkor az a szánalmas kategoria
ezen is tudni kell focizni nem csak a CN-ban.

amugy meg majd meccsek előtt felkérik a barca törpéit hogy ugyan nézzék már meg megfelelő lesz-e nekik a talaj és a fű, mert ha nem akkor kicserélik hogy nekik jo legyen... röhög a vakbelem az ilyen vergődéseken komolyan mondom.

Minden tiszteletem a Barcáé de ilyet nem vártam tőlük.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 31 2012 03:26pm
Quote (szabika @ 31 Mar 2012 19:44)


meredek sztori
sajnálom a srácot :/
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 3 2012 12:37pm
Nah bence, ma meglássuk
Go Back To Magyar Topic List
Prev1286287288289290382Next
Add Reply New Topic New Poll