Quote (rapiddani @ Dec 13 2017 04:36pm)
aztán ettől függetlenül ugyanolyan retardált maradtál aki csóró és 10éve jár jogi egyetemre, hehi
Hülyegyerek az apjáék pénzével "tőzsdézik", heha.
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 13 2017 05:07pm)
igazabol a forro osztondijakbol de w/e
Nem tudtam, hogy a "huh xd fasz"-ért is jár már ösztöndíj. :s
This post was edited by -joey- on Dec 13 2017 10:12am