Quote (Senee @ Dec 10 2017 07:49pm)
ehtereum nem jó? az most vmi 500 dolcsi
meg beleszálltak az oroszok is, hátha az is felmegy
nemtudom igazából, szerintem annak nincs olyan nagy növekedési potenciálja már
IOTA az még ami jó lesz a következő hónapokban profit szempontból szerintem, mer jól tolja a csapatjuk a marketinget meg új technológia, nem blockchain és elég sok problémát megold ami a blockchainből ered (nem kell mineolni, egyre gyorsabb lesz a network minél többen használják, ingyenes transfer fee). csak még nagyon kezdeti fázisban vannak és még rendes wallet sincs meg csak 2 csicska exchangen lehet vele tradelni. mondjuk ennek ellenére már a 4. legnagyobb a piaci kapitalizációjuk
https://coinmarketcap.com/This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 10 2017 12:55pm