d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1286228632864286528664765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 10 2017 12:55pm
Quote (Senee @ Dec 10 2017 07:49pm)
ehtereum nem jó? az most vmi 500 dolcsi
meg beleszálltak az oroszok is, hátha az is felmegy


nemtudom igazából, szerintem annak nincs olyan nagy növekedési potenciálja már

IOTA az még ami jó lesz a következő hónapokban profit szempontból szerintem, mer jól tolja a csapatjuk a marketinget meg új technológia, nem blockchain és elég sok problémát megold ami a blockchainből ered (nem kell mineolni, egyre gyorsabb lesz a network minél többen használják, ingyenes transfer fee). csak még nagyon kezdeti fázisban vannak és még rendes wallet sincs meg csak 2 csicska exchangen lehet vele tradelni. mondjuk ennek ellenére már a 4. legnagyobb a piaci kapitalizációjuk

https://coinmarketcap.com/

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 10 2017 12:55pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 10 2017 12:57pm
Quote (TassassinHc @ Dec 10 2017 07:39pm)
touché


de most komolyannnnnnnnn???????????????????
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 10 2017 01:27pm
Quote (jarabekg @ 10 Dec 2017 19:57)
de most komolyannnnnnnnn???????????????????


ja, anyám tanította.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 10 2017 03:09pm
ölje meg valaki pls
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 10 2017 03:12pm
Quote (jarabekg @ 10 Dec 2017 23:09)
ölje meg valaki pls


engem is
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 11 2017 05:16am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 10 2017 10:12pm)
engem is


oljetek meg egymast, ez
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 11 2017 01:02pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 10 Dec 2017 19:55)
nemtudom igazából, szerintem annak nincs olyan nagy növekedési potenciálja már

IOTA az még ami jó lesz a következő hónapokban profit szempontból szerintem, mer jól tolja a csapatjuk a marketinget meg új technológia, nem blockchain és elég sok problémát megold ami a blockchainből ered (nem kell mineolni, egyre gyorsabb lesz a network minél többen használják, ingyenes transfer fee). csak még nagyon kezdeti fázisban vannak és még rendes wallet sincs meg csak 2 csicska exchangen lehet vele tradelni. mondjuk ennek ellenére már a 4. legnagyobb a piaci kapitalizációjuk

https://coinmarketcap.com/


> nem xrb t venni
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 11 2017 02:45pm
vettem egy ecigit

fura h annyi van rairva h "gyerekek szamara nem ajanlott"
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 11 2017 02:48pm
Quote (Anarkin @ 11 Dec 2017 22:45)
vettem egy ecigit

fura h annyi van rairva h "gyerekek szamara nem ajanlott"


Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2017 02:50pm
Quote (NerfHydraDPS @ Dec 11 2017 08:02pm)
> nem xrb t venni


kutyák ne pofázzanak jó?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1286228632864286528664765Next
Add Reply New Topic New Poll