Quote (jarabekg @ 10 Dec 2017 20:27)
nem valoszinu h jatszanek vele, de orulnek neki ha menne
hat en amiota szamitogepes jatekokkal jatszom valami ilyesmit fetisizaltam mindig is, csak hat nem volt lehetseges egy ilyen scaleu valami, erre akarok tavasszal gepet epiteni
a projekt maga biztos siker lesz, csak kerdes, hogy mikor lesz vegleg kesz a jatek (vagyis inkabb mikor adjak ki, mer az orokkevalosagig dolgozni fognak rajta), de np, mer mar most is lehet tolni igazabol egy csomo modult
+ lesz hozza singleplayer is ami beleepul az open worldbe