d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1286028612862286328644765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 9 2017 12:52pm
Quote (Taszilo.^ @ Dec 9 2017 06:42pm)



Köszi!
Minden olyan kulcsszóval probalkoztam, amit az ember soha nem tudna megmagyarázni a csajának, de nem sikerült :D
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 9 2017 12:53pm
Quote (Eoghan @ Dec 9 2017 07:52pm)
Köszi!
Minden olyan kulcsszóval probalkoztam, amit az ember soha nem tudna megmagyarázni a csajának, de nem sikerült :D
https://image.ibb.co/eTmPVG/B74767_F1_466_A_4_C36_92_CF_37_FF74_E6_E628.jpg


en tudtam a valaszt, arra kerestem ra
"whats in the sandwitch? love"
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 9 2017 03:05pm
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Dec 10 2017 01:02am
ezeken a postapontokon levelet is lehet feladni?

nem igen sikerult osszegugleznem... de tortenetet talaltam ami szerint csomagot lehet feladni de levelet nem (??)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 10 2017 11:31am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 9 2017 10:05pm)
http://www.youtube.com/watch?v=VYCn6iYHj3s


ebben a videoban 20 percen keresztul PARKOLNAK EGY URJAROVAL EGY LESZALLT URHAJON. BAZMEG PARKOLNAK

akarmilyne gyonoru is ez, hogy ehen fognak halni a keszitok az is tuti
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 10 2017 11:34am
Quote (jarabekg @ Dec 10 2017 06:31pm)
ebben a videoban 20 percen keresztul PARKOLNAK EGY URJAROVAL EGY LESZALLT URHAJON. BAZMEG PARKOLNAK

akarmilyne gyonoru is ez, hogy ehen fognak halni a keszitok az is tuti


B)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 10 2017 12:01pm
Quote (jarabekg @ 10 Dec 2017 19:31)
ebben a videoban 20 percen keresztul PARKOLNAK EGY URJAROVAL EGY LESZALLT URHAJON. BAZMEG PARKOLNAK

akarmilyne gyonoru is ez, hogy ehen fognak halni a keszitok az is tuti


efelol vannak ketsegeim
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 10 2017 12:09pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 10 2017 12:27pm

Quote (Cpt_Ghost @ Dec 10 2017 07:01pm)
efelol vannak ketsegeim
https://i.imgur.com/8EcN9Jz.png


nem valoszinu h jatszanek vele, de orulnek neki ha menne
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 10 2017 12:29pm
Quote (jarabekg @ 10 Dec 2017 20:27)
nem valoszinu h jatszanek vele, de orulnek neki ha menne


hat en amiota szamitogepes jatekokkal jatszom valami ilyesmit fetisizaltam mindig is, csak hat nem volt lehetseges egy ilyen scaleu valami, erre akarok tavasszal gepet epiteni
a projekt maga biztos siker lesz, csak kerdes, hogy mikor lesz vegleg kesz a jatek (vagyis inkabb mikor adjak ki, mer az orokkevalosagig dolgozni fognak rajta), de np, mer mar most is lehet tolni igazabol egy csomo modult
+ lesz hozza singleplayer is ami beleepul az open worldbe
Go Back To Magyar Topic List
Prev1286028612862286328644765Next
Add Reply New Topic New Poll