Quote (Vismajor @ 20 Mar 2012 23:08)
Még mindig irgalmatlanul, kiemelkedően szar a spanyol játékvezetés. Hihetetlen.
Messi meg történelmet ír, pár évvel ezelőtt még irigyeltem apámékat, mert ők látták játszani élőben cruyffot, maradonát, pelét, a legendákat. De mostmár nem irigykedem, mert én meg végignézem a legnagyobb zseni pályafutását az elejétől a végéig
nyugodtan irigyelheted tovább, mert attol hogy látod messit még szegényebb vagy pár csodával