d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1285286287288289382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 16 2012 07:22am
Quote (Vismajor @ 16 Mar 2012 14:08)
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/429012_272071122871194_173258852752422_613694_1909688328_n.jpg


kell a sláger meccs...

mi állandoan szopunk az ilyen sorolásokkal
na nem baj ha ez kell a BL győzelemhez :) hát legyen
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 16 2012 08:00am
Quote (Inakwo @ Mar 16 2012 02:22pm)
kell a sláger meccs...

mi állandoan szopunk az ilyen sorolásokkal
na nem baj ha ez kell a BL győzelemhez :) hát legyen


Yy, a barcánál csaka milán kapta a szarabb sorsolást
Member
Posts: 12,461
Joined: Aug 7 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 90%
Mar 17 2012 05:24am
milan - barca megint a BL negyedöntőben

ejj
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 19 2012 12:10pm
dude wat
Manning a Broncoshoz megy, azok után amit Tebow gyerek tett náluk idén
srsly guise
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 19 2012 12:11pm
Quote (szabika @ 19 Mar 2012 19:10)
dude wat
Manning a Broncoshoz megy, azok után amit Tebow gyerek tett náluk idén
srsly guise


komolyan beszarok...

Tebow meg mehet a faszba most :D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 19 2012 12:13pm
Quote (Inakwo @ Mar 19 2012 07:11pm)
komolyan beszarok...

Tebow meg mehet a faszba most :D


jó mondjuk az ő játékára valóban nem lehet egy csapatot építeni, de nem is másodQB kaliberű playa'
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 19 2012 12:16pm
Quote (szabika @ 19 Mar 2012 19:13)
jó mondjuk az ő játékára valóban nem lehet egy csapatot építeni, de nem is másodQB kaliberű playa'


fiatal de nagy potenciál van benne
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 20 2012 04:08pm
Még mindig irgalmatlanul, kiemelkedően szar a spanyol játékvezetés. Hihetetlen.
Messi meg történelmet ír, pár évvel ezelőtt még irigyeltem apámékat, mert ők látták játszani élőben cruyffot, maradonát, pelét, a legendákat. De mostmár nem irigykedem, mert én meg végignézem a legnagyobb zseni pályafutását az elejétől a végéig
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Mar 20 2012 04:10pm
Quote (Vismajor @ 20 Mar 2012 23:08)
Még mindig irgalmatlanul, kiemelkedően szar a spanyol játékvezetés. Hihetetlen.
Messi meg történelmet ír, pár évvel ezelőtt még irigyeltem apámékat, mert ők látták játszani élőben cruyffot, maradonát, pelét, a legendákat. De mostmár nem irigykedem, mert én meg végignézem a legnagyobb zseni pályafutását az elejétől a végéig


ismerős.. nem csak ott hidd el..
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 20 2012 04:11pm
Quote (Vismajor @ 20 Mar 2012 23:08)
Még mindig irgalmatlanul, kiemelkedően szar a spanyol játékvezetés. Hihetetlen.
Messi meg történelmet ír, pár évvel ezelőtt még irigyeltem apámékat, mert ők látták játszani élőben cruyffot, maradonát, pelét, a legendákat. De mostmár nem irigykedem, mert én meg végignézem a legnagyobb zseni pályafutását az elejétől a végéig


nyugodtan irigyelheted tovább, mert attol hogy látod messit még szegényebb vagy pár csodával
Go Back To Magyar Topic List
Prev1285286287288289382Next
Add Reply New Topic New Poll