d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1285728582859286028614765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 8 2017 08:12am
Quote (TrollBoss @ Dec 8 2017 03:08pm)
gondolom nem voltál még egy szarján

én igen


egyrészről abból áll a "show" hogy belekiabálja hogy ÉNEKELJETEK aztán a sok balfasz kivülről nyomja a retek szövegeit

a másik rész a """"show""""-nak hogy értelmetlen cigányszavakat ordít bele a mikrofonba SHÁLOMBÁLOM EJDEREDARA SIBITYA SIBITYA SHUUUUUUUUUUUUUUUU

a harmadik részt nem is mesélem amikor 2 percenként törölgeti a kurva homlokát egy hímzett zsebkendővel


és még ezzel a produkcióval is több kulturális értéket közvetít mint a berki
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 8 2017 08:13am
Quote (TrollBoss @ 8 Dec 2017 16:08)
gondolom nem voltál még egy szarján

én igen


egyrészről abból áll a "show" hogy belekiabálja hogy ÉNEKELJETEK aztán a sok balfasz kivülről nyomja a retek szövegeit

a másik rész a """"show""""-nak hogy értelmetlen cigányszavakat ordít bele a mikrofonba SHÁLOMBÁLOM EJDEREDARA SIBITYA SIBITYA SHUUUUUUUUUUUUUUUU

a harmadik részt nem is mesélem amikor 2 percenként törölgeti a kurva homlokát egy hímzett zsebkendővel



ez megy fél óráig, amíg lemegy a 3 darab "slágere" aztán amikor visszatapsolják egy random számválasztó ciklus lemegy és egyet visszaénekel


jobban érdekel hogy miért jutottál el egy ilyenre
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Dec 8 2017 08:51am
Quote (sylke @ 8 Dec 2017 16:13)
jobban érdekel hogy miért jutottál el egy ilyenre


keresi az utolso szalmaszalat, ami kihuzza alola a samlit
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 8 2017 08:51am
Quote (sylke @ Dec 8 2017 03:13pm)
jobban érdekel hogy miért jutottál el egy ilyenre


boltból jöttem hazafele táppal hogy bírjam a season utolsó napját lolban


ehelyett bementem ingyen erre a szarra, elvesztettem a kibaszott tankolós kuponomat, és még szarul is éreztem magam a pogózó 14 éves csajok mellett akiknek térdig ki volt vágva a pólója


remélem elég részletes


nem nem fogdostam egyiket sem, és még le se szoptak

This post was edited by TrollBoss on Dec 8 2017 08:52am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 8 2017 08:52am
Quote (TrollBoss @ 8 Dec 2017 16:51)
boltból jöttem hazafele táppal hogy bírjam a season utolsó napját lolban


ehelyett bementem ingyen erre a szarra, elvesztettem a kibaszott tankolós kuponomat, és még szarul is éreztem magam a pogózó 14 éves csajok mellett akiknek térdig ki volt vágva a pólója


remélem elég részletes


ezt érdemli aki lolozik
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 8 2017 08:53am
Quote (TrollBoss @ 8 Dec 2017 16:51)
boltból jöttem hazafele táppal hogy bírjam a season utolsó napját lolban


ehelyett bementem ingyen erre a szarra, elvesztettem a kibaszott tankolós kuponomat, és még szarul is éreztem magam a pogózó 14 éves csajok mellett akiknek térdig ki volt vágva a pólója


remélem elég részletes


jo hát most csak még több kérdésem lett de mind1
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 8 2017 08:58am
Amúgy szécsi te ülsz előttem a pesti buszon


nem ez nem szécsi volt


cringe

This post was edited by TrollBoss on Dec 8 2017 09:01am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 8 2017 09:09am
Quote (TrollBoss @ Dec 8 2017 02:58pm)
Amúgy szécsi te ülsz előttem a pesti buszon


nem ez nem szécsi volt


cringe


szeretnéd te csak azt hogy a közeledben legyek m8

amugy
>buszon ülni 2017ben
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 8 2017 09:35am
Quote (TrollBoss @ 8 Dec 2017 15:08)
gondolom nem voltál még egy szarján

én igen


egyrészről abból áll a "show" hogy belekiabálja hogy ÉNEKELJETEK aztán a sok balfasz kivülről nyomja a retek szövegeit

a másik rész a """"show""""-nak hogy értelmetlen cigányszavakat ordít bele a mikrofonba SHÁLOMBÁLOM EJDEREDARA SIBITYA SIBITYA SHUUUUUUUUUUUUUUUU

a harmadik részt nem is mesélem amikor 2 percenként törölgeti a kurva homlokát egy hímzett zsebkendővel



ez megy fél óráig, amíg lemegy a 3 darab "slágere" aztán amikor visszatapsolják egy random számválasztó ciklus lemegy és egyet visszaénekel


most ezt nem tudom, hogy kinek az anyja.. de nyelvtanilag rendben van.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 8 2017 09:41am
Quote (rapiddani @ Dec 8 2017 04:09pm)
szeretnéd te csak azt hogy a közeledben legyek m8

amugy
>buszon ülni 2017ben


holnap megyek céges bulira, ofc eszembejutottál bazmeg
Go Back To Magyar Topic List
Prev1285728582859286028614765Next
Add Reply New Topic New Poll