d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1285628572858285928604765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Dec 7 2017 04:47pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Dec 7 2017 10:32pm)
Kis Grófo Hivatalos oldala
8 órája · Törökbálint (Pest County, Magyarország) ·

Sziasztok!

A hír igaz, balesetet szenvedtünk az M1-es autópályán, de mindannyian jól vagyunk!
És ez a legfontosabb. Köszönet az aggódó üzenetekért, jókívánságokért!
A sajtónak erről külön nyilatkozni nem fogok, továbbra is a teljesítményemmel, a dalaimmal és a fellépéseimmel szeretnék a médiumokban szerepelni. Egyúttal arra kérek mindenkit, nagyon figyeljetek oda vezetés közben, legyetek óvatosak, különösen ebben a hűvös, nyirkos, hideg téli időszakban.

-- Kis Grófo


adott egy gyoker suta cigany, oke van nehany
de hogy tobb ezer ember rajong erte es konkretan szupersztart csinalnak belole, az az igazan szomoru
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 7 2017 04:49pm
Quote (TrollBoss @ Dec 7 2017 11:42pm)
szóval ha kurva nagy kupac szart tudok szarni és még mellé fér a budipapír is az teljesítmény


k


bárcsak fizetnének érte geci
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Dec 7 2017 09:21pm
Quote (TrollBoss @ 7 Dec 2017 22:42)
szóval ha kurva nagy kupac szart tudok szarni és még mellé fér a budipapír is az teljesítmény


k


Quote (bamboo @ 7 Dec 2017 22:47)
adott egy gyoker suta cigany, oke van nehany
de hogy tobb ezer ember rajong erte es konkretan szupersztart csinalnak belole, az az igazan szomoru


mondjuk pont ezért nem tudom miért kell gecizni
legalább nem a bulvárból él és ténylegesen valami értelmes, értékes dolgot is termel, nem mint az a sok szutyok tehetségtelen celeb az ilyen való világban, pumpedékben meg hasonló hulladék sorozatokban
oké hogy szar a zenéje meg ki tudja honnan van pénze meg stb stb, de azért a saját rajongói oldalán hadd írjon már ki valamit, most az hogy az index ezt egy olyan hírnek vélte amit érdemes cikkbe foglalni, az nem kis grofó hibája hanem a szaros indexé
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 7 2017 10:43pm
Quote (TrollBoss @ 7 Dec 2017 21:39)


Azt hittem hogy ilyen mia khalifa/Sasha grey szintu csajrol van szo, ez igy tenyleg -1 ribanc.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2017 12:13am
Quote (SummertimeClothes @ Dec 7 2017 10:17pm)
lol


kek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 8 2017 12:20am
Quote (Smat @ Dec 8 2017 05:43am)
Azt hittem hogy ilyen mia khalifa/Sasha grey szintu csajrol van szo, ez igy tenyleg -1 ribanc.


szerintem szép volt, én szívesen csináltam volna neki teát meg májkrémes kenyeret és elmesélhetett volna mindent

:(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 8 2017 12:42am
Quote (MarcusD @ 8 Dec 2017 05:21)
mondjuk pont ezért nem tudom miért kell gecizni
legalább nem a bulvárból él és ténylegesen valami értelmes, értékes dolgot is termel, nem mint az a sok szutyok tehetségtelen celeb az ilyen való világban, pumpedékben meg hasonló hulladék sorozatokban
oké hogy szar a zenéje meg ki tudja honnan van pénze meg stb stb, de azért a saját rajongói oldalán hadd írjon már ki valamit, most az hogy az index ezt egy olyan hírnek vélte amit érdemes cikkbe foglalni, az nem kis grofó hibája hanem a szaros indexé


Amugy ez
Nemtom mi a problema
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 8 2017 01:48am
Quote (Senee @ 8 Dec 2017 06:20)
szerintem szép volt, én szívesen csináltam volna neki teát meg májkrémes kenyeret és elmesélhetett volna mindent

:(


Volt ferje, csak gondolom szart az egeszbe bele aztan elment mas pornos csajokat faszra huzni aztan ez is lehetett az egyik oka hogy offolta magat.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 8 2017 08:06am
Quote (Senee @ 8 Dec 2017 07:20)
szerintem szép volt, én szívesen csináltam volna neki teát meg májkrémes kenyeret és elmesélhetett volna mindent

:(


De csakis vajjal.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 8 2017 08:08am
Quote (MarcusD @ Dec 8 2017 04:21am)
mondjuk pont ezért nem tudom miért kell gecizni
legalább nem a bulvárból él és ténylegesen valami értelmes, értékes dolgot is termel, nem mint az a sok szutyok tehetségtelen celeb az ilyen való világban, pumpedékben meg hasonló hulladék sorozatokban
oké hogy szar a zenéje meg ki tudja honnan van pénze meg stb stb, de azért a saját rajongói oldalán hadd írjon már ki valamit, most az hogy az index ezt egy olyan hírnek vélte amit érdemes cikkbe foglalni, az nem kis grofó hibája hanem a szaros indexé


gondolom nem voltál még egy szarján

én igen


egyrészről abból áll a "show" hogy belekiabálja hogy ÉNEKELJETEK aztán a sok balfasz kivülről nyomja a retek szövegeit

a másik rész a """"show""""-nak hogy értelmetlen cigányszavakat ordít bele a mikrofonba SHÁLOMBÁLOM EJDEREDARA SIBITYA SIBITYA SHUUUUUUUUUUUUUUUU

a harmadik részt nem is mesélem amikor 2 percenként törölgeti a kurva homlokát egy hímzett zsebkendővel



ez megy fél óráig, amíg lemegy a 3 darab "slágere" aztán amikor visszatapsolják egy random számválasztó ciklus lemegy és egyet visszaénekel

This post was edited by TrollBoss on Dec 8 2017 08:10am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1285628572858285928604765Next
Add Reply New Topic New Poll