d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1285528562857285828594765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 7 2017 02:57pm
Quote (Taszilo.^ @ Dec 7 2017 08:19pm)
nem is rossz egy ingyen billentyuzet, ezzel ketszer olyan jo osu jatekos valik belolem :^)


2x0 = 0
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 7 2017 02:59pm
Quote (llllllllllll @ Dec 7 2017 09:57pm)
2x0 = 0


0x100=SS
na ezt add ossze kigyobuvolo
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 7 2017 03:06pm
Quote (Taszilo.^ @ 7 Dec 2017 22:59)
0x100=SS
na ezt add ossze kigyobuvolo


ss
te rohadt naci
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 7 2017 03:17pm
Quote (NerfHydraDPS @ 13 Nov 2017 00:43)
well fomo’d


lol
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 7 2017 03:45pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 7 2017 04:26pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 7 2017 11:16pm)


hogy mondhatsz ilyet
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Dec 7 2017 04:32pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 7 2017 11:16pm)


Kis Grófo Hivatalos oldala
8 órája · Törökbálint (Pest County, Magyarország) ·

Sziasztok!

A hír igaz, balesetet szenvedtünk az M1-es autópályán, de mindannyian jól vagyunk!
És ez a legfontosabb. Köszönet az aggódó üzenetekért, jókívánságokért!
A sajtónak erről külön nyilatkozni nem fogok, továbbra is a teljesítményemmel, a dalaimmal és a fellépéseimmel szeretnék a médiumokban szerepelni. Egyúttal arra kérek mindenkit, nagyon figyeljetek oda vezetés közben, legyetek óvatosak, különösen ebben a hűvös, nyirkos, hideg téli időszakban.

-- Kis Grófo
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 7 2017 04:42pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Dec 7 2017 11:32pm)
Kis Grófo Hivatalos oldala
8 órája · Törökbálint (Pest County, Magyarország) ·

Sziasztok!

A hír igaz, balesetet szenvedtünk az M1-es autópályán, de mindannyian jól vagyunk!
És ez a legfontosabb. Köszönet az aggódó üzenetekért, jókívánságokért!
A sajtónak erről külön nyilatkozni nem fogok, továbbra is a teljesítményemmel, a dalaimmal és a fellépéseimmel szeretnék a médiumokban szerepelni. Egyúttal arra kérek mindenkit, nagyon figyeljetek oda vezetés közben, legyetek óvatosak, különösen ebben a hűvös, nyirkos, hideg téli időszakban.

-- Kis Grófo


szóval ha kurva nagy kupac szart tudok szarni és még mellé fér a budipapír is az teljesítmény


k
Go Back To Magyar Topic List
Prev1285528562857285828594765Next
Add Reply New Topic New Poll