Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 7 2017 11:16pm)
Kis Grófo Hivatalos oldala
8 órája · Törökbálint (Pest County, Magyarország) ·
Sziasztok!
A hír igaz, balesetet szenvedtünk az M1-es autópályán, de mindannyian jól vagyunk!
És ez a legfontosabb. Köszönet az aggódó üzenetekért, jókívánságokért!
A sajtónak erről külön nyilatkozni nem fogok, továbbra is a
teljesítményemmel, a dalaimmal és a fellépéseimmel szeretnék a médiumokban szerepelni. Egyúttal arra kérek mindenkit, nagyon figyeljetek oda vezetés közben, legyetek óvatosak, különösen ebben a hűvös, nyirkos, hideg téli időszakban.
-- Kis Grófo