Quote (Karan2_Returned @ Dec 7 2017 11:58am)
A szomszedban nyilt egy francia etterem, hoztak ingyen kajat kiprobalni, megettük a portassal B)
xD
mondjuk azért akkor annyira nem vitték túlzásba ha ketten megbírtátok enni.. még ha csak kóstoló is
nemtom mennyien vagytok, de 10 főnek simán csinálhattak volna egy nagyobb (4 személyes) tálat