https://i.imgur.com/WJub3Vd.pngA 99 nem egy ember érdeme... csapatmunka, mert 98-on segítség kell (ha azt nézzük h belefektett energia vs ...). Főleg assának, aminél talán csak a druid rosszabb br-re. "A három" közül, ami kell 98-ra (nila, dp, bp) az assa azon kevesek egyike, aki csak egyet tud megszerezni önerőből, ráadásul a legbénábbat. Tényleg-normális teler mellett nem mindig megy a CS időben, nem éri meg hosszútávon. Na és akkor kikötünk ott, hogy van egy "noob" D2R playerbase (leavelnek baal előtt, stb.), chatbug, joinbug, nincsenek br channelek, 33 éves vagy munkával, és nincs egy aktív friendlisted sem 12 év kihagyás után.
Nekem ez a 99 végig arról szólt, hogy networking, ismerkedés, barátkozás, community építés. Közös fight a bugok ellen. Született is 2 quality community, de ők még mindig nem fedték le a teljes napot, tehát hogy bármikor tudjak játszani, amikor éppen lehetőségem van rá, random időpontban. Enter Süni. <Süni section> Süni egy állat, ő önmagában a harmadik community-t kiteszi. Teler javazon, cleaner, lasthitter. Úgy telézik azzal a fos fcr bpvel, mint a sorcok és barbok. Egyik CSer se bírja tartani a tempót mellette, alig érünk vissza.</Süni section>. Ezen felül párom azt mondta h támogatja a játékfüggőségemet _egy bizonyos ideig_, ez a segítség sem ártott. :D
Én élveztem, szerintem zseniális ahogy a közös célért csapatokba szerveződtünk / szerveződünk, és küzdünk a mindenappi kihívásokkal (blizzard/10). Aki szerint ez a baalrunról szól nekünk, az téved. Sokat nem aludtam mondjuk :]
https://i.imgur.com/MbT94q3.jpg