d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1284285286287288473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 4 2021 02:02pm
Quote (Genthor @ 4 Dec 2021 18:27)


ha ettol jobban erzed magad hc playerkent :] nem akarom tonkretenni a masterracekedest neked
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Dec 4 2021 02:38pm
Quote (bamboo @ Dec 4 2021 08:58pm)
egyikőtök sem látja ingame h a másik mit ír


Jalol. Ilyen volt nekem is. 3 accountal voltam bent és az egyikkel láttam csaj... agyfasz
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2021 04:29pm
Quote (Anarkin @ Dec 4 2021 09:02pm)
ha ettol jobban erzed magad hc playerkent :] nem akarom tonkretenni a masterracekedest neked


ki kell kattintani a képernyőből és meghalni
Member
Posts: 7,447
Joined: Jun 15 2021
Gold: 1,780.00
Dec 4 2021 05:34pm
Massziv anyázást látok mindig, mikor valaki baal kill előtt kilép a baalrunból, mert hogy akkor szar az exp high lvl karaktereknek.
Valamelyik dbrunski videóban hallottam volna hogy baalra player 3 a max xp, tehát nem kéne, hogy számítson?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 5 2021 12:28am
Quote (Ethreain @ Dec 5 2021 12:34am)
Massziv anyázást látok mindig, mikor valaki baal kill előtt kilép a baalrunból, mert hogy akkor szar az exp high lvl karaktereknek.
Valamelyik dbrunski videóban hallottam volna hogy baalra player 3 a max xp, tehát nem kéne, hogy számítson?


Baal party max 3 játékos. Afelett már kevesebb az egy főre jutó xp Baal killből.
Ez azért van, mert Baal xp-nek van egy felső határa, ami players 3. Szóval ha mondjuk solozol, és P3-ban ölöd Hell Baal, akkor ugyanannyi xp-t fogsz kapni, mintha p8-ban ölnéd.
És amit még sokan nem tudnak, az a 2nd wave xp bug. Ez röviden annyi, hogy ha p8-ban spawnol a második wave, akkor a múmiák nem adnak XP-t. Ezért kell full baalrunban valakinek mindig kilépni a partyból vagy felmenni townba w2 spawn előtt.

This post was edited by -joey- on Dec 5 2021 12:29am
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
Dec 5 2021 02:46am
Quote (Anarkin @ 2 Dec 2021 22:05)
https://i.imgur.com/WJub3Vd.png

A 99 nem egy ember érdeme... csapatmunka, mert 98-on segítség kell (ha azt nézzük h belefektett energia vs ...). Főleg assának, aminél talán csak a druid rosszabb br-re. "A három" közül, ami kell 98-ra (nila, dp, bp) az assa azon kevesek egyike, aki csak egyet tud megszerezni önerőből, ráadásul a legbénábbat. Tényleg-normális teler mellett nem mindig megy a CS időben, nem éri meg hosszútávon. Na és akkor kikötünk ott, hogy van egy "noob" D2R playerbase (leavelnek baal előtt, stb.), chatbug, joinbug, nincsenek br channelek, 33 éves vagy munkával, és nincs egy aktív friendlisted sem 12 év kihagyás után.
Nekem ez a 99 végig arról szólt, hogy networking, ismerkedés, barátkozás, community építés. Közös fight a bugok ellen. Született is 2 quality community, de ők még mindig nem fedték le a teljes napot, tehát hogy bármikor tudjak játszani, amikor éppen lehetőségem van rá, random időpontban. Enter Süni. <Süni section> Süni egy állat, ő önmagában a harmadik community-t kiteszi. Teler javazon, cleaner, lasthitter. Úgy telézik azzal a fos fcr bpvel, mint a sorcok és barbok. Egyik CSer se bírja tartani a tempót mellette, alig érünk vissza.</Süni section>. Ezen felül párom azt mondta h támogatja a játékfüggőségemet _egy bizonyos ideig_, ez a segítség sem ártott. :D

Én élveztem, szerintem zseniális ahogy a közös célért csapatokba szerveződtünk / szerveződünk, és küzdünk a mindenappi kihívásokkal (blizzard/10). Aki szerint ez a baalrunról szól nekünk, az téved. Sokat nem aludtam mondjuk :]

https://i.imgur.com/MbT94q3.jpg


Grat! :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 5 2021 06:44am
Quote (-joey- @ 5 Dec 2021 07:28)
Baal party max 3 játékos. Afelett már kevesebb az egy főre jutó xp Baal killből.
Ez azért van, mert Baal xp-nek van egy felső határa, ami players 3. Szóval ha mondjuk solozol, és P3-ban ölöd Hell Baal, akkor ugyanannyi xp-t fogsz kapni, mintha p8-ban ölnéd.
És amit még sokan nem tudnak, az a 2nd wave xp bug. Ez röviden annyi, hogy ha p8-ban spawnol a második wave, akkor a múmiák nem adnak XP-t. Ezért kell full baalrunban valakinek mindig kilépni a partyból vagy felmenni townba w2 spawn előtt.


engem az erdekelne meg h miert ad tobb xpt a 4 player bp mint a 3
tegnap probaltam megguglizni de nem ment
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Dec 5 2021 10:52am
Quote (-joey- @ Dec 5 2021 07:28am)
Baal party max 3 játékos. Afelett már kevesebb az egy főre jutó xp Baal killből.
Ez azért van, mert Baal xp-nek van egy felső határa, ami players 3. Szóval ha mondjuk solozol, és P3-ban ölöd Hell Baal, akkor ugyanannyi xp-t fogsz kapni, mintha p8-ban ölnéd.
És amit még sokan nem tudnak, az a 2nd wave xp bug. Ez röviden annyi, hogy ha p8-ban spawnol a második wave, akkor a múmiák nem adnak XP-t. Ezért kell full baalrunban valakinek mindig kilépni a partyból vagy felmenni townba w2 spawn előtt.


W2 bugot 20 év után nem sikerült fixálni? Én is úgy tudtam, h Baal előtt nem szabad kilépni és 1, 2, vagy 4es a BP. Rosszul tudom?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 5 2021 10:56am
Quote (csak_a_kommenteket_jottem_olvasn @ 5 Dec 2021 17:52)
W2 bugot 20 év után nem sikerült fixálni? Én is úgy tudtam, h Baal előtt nem szabad kilépni és 1, 2, vagy 4es a BP. Rosszul tudom?


tegnap 98 palának ugyanaz volt 2-es bpben a 7-es és 8as baal kill (53k)

...amin én erősen meglepődtem, mert meg mernék esküdni, hogy 4-es bpben nekem 40król 33kra esik vissza az xp ha 1 leavel -- de majd kipróbálom újra..

This post was edited by Anarkin on Dec 5 2021 10:58am
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Dec 5 2021 11:18am
Quote (csak_a_kommenteket_jottem_olvasn @ Dec 5 2021 05:52pm)
W2 bugot 20 év után nem sikerült fixálni? Én is úgy tudtam, h Baal előtt nem szabad kilépni és 1, 2, vagy 4es a BP. Rosszul tudom?


regen full gameben 4es bp volt a standard en is ugy emlekszem
de csak high lvleknek 96+ kb
Go Back To Magyar Topic List
Prev1284285286287288473Next
Add Reply New Topic New Poll